Кидай роботу і заробляй як я

Зміст

  • Заробляти без роботи цілком реально
    • Як добитися такого успіху?

Вставати на роботу вранці і працювати добу безперервно заради нікчемної зарплати нікому не хочеться, але таке життя і заради видобутку грошей доводиться це робити.


Хоча у кожного з нас є вибір, ми не можемо працювати «на дядю», а стати начальником самому собі і жити в задоволення, отримуючи ще більше грошей.

Кидай роботу і заробляй як я, свій вибір мені довелося зробити декілька років тому.

Коли навчався у Вузі на помічника капітана, довго думав про те, щоб піти в плавання, але вирішив щільно зайнятися роботою в мережі і не прогадав. Отримую я ще більше, ніж, якщо б «катався на кораблях» і цілком задоволений своїм життям.

Заробляти без роботи цілком реально

Написати цей пост мене спонукала стаття про американця Джонні Уорда, який колись обіймав хорошу посаду у великій компанії.

Після її продажу, йому запропонували покинути пост і виплатили компенсацію. Він почав розважатися і подорожувати, пробуючи на смак нове життя.

За тиждень він встиг з’їздити в сім турів, і був під серйозним враженням. Йому сподобалося жити красиво, і він вирішив продовжити.

Природно, він замислювався про те, що жити в майбутньому, тому став тренером з підводного плавання. Незабаром він вирішив зробити крок далі, відправившись на тренування бойових мистецтв.

Як розповідав сам Джонні, йому добре діставалося на тренуваннях, він навіть зламав ногу один раз. Йому здалося це відмінним джерелом інформації, тому він запустив блог і почав продавати електронні книги про життя в Таїланді.

Потім він ще почав займатися дропшипингом, допомагаючи людям з міжнародними покупками.

Сьогодні його дохід становить приблизно 40 000$ в місяць, він отримує прибуток від бізнесу і продає електронні книги.

Живе Джонні в Тайланді і навіть не збирається звідти переїжджати, бо каже, що там йому вистачає 1500$, щоб жити добре.

Паралельно зі своїми подорожами, він вів блог, який потім перетворився на сайт компанії, що надає безліч послуг в сфері просування, наповнення сайтів і не тільки (Step4wardmedia.com).

Як добитися такого успіху?

Звичайно, я заробляю набагато менше, ніж 40 000$ в місяць, але вже наблизився до позначки в 10 000$ за 30 днів. На це у мене пішло кілька років, але я не подорожував і не розважався, а активно працював. Близька для мене сфера – інтернет-робота, тому мій блог створений на цю тематику.

Я ділюся з людьми способами, якими сам скористався і не приховую сум, які надходять на мій гаманець.

Приміром, з гри Taxi Money стабільно надходить трохи більше 10 000 рублів на добу (приблизно 300 000 в місяць):

Це тільки один сайт, який виплачує мені гроші, а рефералів я запрошую на сотні інших проектів.

В принципі, вже можна відправитися жити в Тайланд, як це зробив Джоні, але поки що такого бажання у мене не з’являлося. При цьому я не програміст і ніколи не сидів у кріслі начальника. Просто коли почав вести блог і поступово він розвивався.

Ви можете створити блог і також наповнювати його цікавими статтями, щоб потім він приносив прибуток.

Хто знає, може і Workion коли-небудь перетвориться на корпоративний сайт моєї компанії, поки я не визначився, чим займуся, але і поспішати не куди, доходу цілком вистачає, причому він збільшується з кожним місяцем.

Статті роблять свою справу, вони залучають для переходу в різні системи, а це відмінний спосіб пасивного заробітку.