Лендінгем пейдж

Конвертуванням трафіку займаються багато користувачів, для заробітку в інтернеті.

Деякі створюють сайти, хто займається арбітражем, веде групи в соц. мережах, розкручує канали на YouTube, а всіх відвідувачів, спрямовує на різні майданчики, щоб отримати з цього прибуток.

Можна направляти користувачів партнерські програми, продавати свої товари, пропонувати чиїсь послуги, але доведеться дуже постаратися, щоб користувачі виконували необхідну дію.

Спеціально для цього використовуються Landing page – сторінки, що підвищують конверсію трафіку.

Які бувають лендінгем і навіщо вони потрібні?

Потрапляють користувачі на такі сторінки після того, як натискують, приміром, на блок з рекламою. Якщо відразу направляти відвідувача до купівлі товару, він може не зробити замовлення, так як ви ще недостатньо його переконали в необхідності витратити гроші.

За рахунок лендинга ви розвиваєте інтерес і тим самим підвищуєте конверсію.

У цій статті зібрано 4 типу лендінгем пейдж, якими ви можете скористатися:

  • Long landing page – довгі сторінки, на яких подається вся інформація по товару або послуг. Як правило, вона наповнюється докладним описом, різними плюсами, відгуками і іншої привабливою інформацією.
  • Short landing page – коротка сторінка, на якій видно весь контент без прокручування. Інформації на такому лендинге не так багато, тому даний тип сторінок більше підходить для конверсії відвідувачів, які добре знайомі з пропонованим товаром або послугою.
  • 1 step landing page – в Рунеті такі лендінгем використовуються часто, на них також представлено багато привабливою інформації, але вони відрізняються від попереднього типу тим, що на них встановлена форма для підписки.
  • 3 steps landing page – а ось ці сторінки навпаки використовуються рідко. Відвідувачам пропонується виконати перехід по трьох сторінок. На першій представлені дані і кнопка для переходу. На другий представлена форма для вказівки Email. А на третій користувач отримує якийсь бонус за виконані дії.
  • Лендінгем для збільшення конверсії дійсно допомагають домогтися кращих результатів, але і тут є свої тонкощі. Вибирайте один тип лендінгем пейдж для своєї справи і експериментуйте, щоб визначити відповідний вид відразу практично неможливо.