Ліга ставок — букмекерська контора

Зміст

  • Офіційний сайт Ліга ставок
    • Як зробити ставку в Ligastavok?

Любителі букмекерських ставок змушені змінювати звичні сервіси, так як Роскомнагляд всерйоз взявся за компанії, що приймають їх.


Багато БК вже знаходяться в реєстрі, туди ж потрапляють і сайти, які розповідають про цих конторах. Але повністю шанувальників ставок задоволення не позбавили.

Ліга ставок букмекерська контора, що працює в рамках закону і отримала дозвіл на проведення парі.

В цілому, БК не відрізняється від своїх аналогів і точно також пропонує широкий набір інструментів, бонуси і багато всього іншого. Головне, що тут все чесно, за цим стежить спеціальна організація.

Офіційний сайт Ліга ставок

Щоб не було проблем з законом, адміністрації сайту Ligastavok довелося дещо ускладнити реєстрацію. Всі транзакції ведуться через центр обліку переказів інтерактивних парі.

Робота контори прозора, тому при реєстрації необхідно вказувати реальні дані:

Компанія серйозна, після проходження реєстрації ще потрібно ідентифікація, тому не пишіть у формі що попало. На зазначений у формі Email надходить листа для підтвердження, відкрити його можна з ПК і мобільного пристрою:

Крім створення облікового запису в самій букмекерській конторі, необхідно додатково реєструватися ЦУПИС. Потім проходиться ідентифікація в Лізі ставок (підтвердження введених даних).

Від здійснення ставок вас буде відокремлювати тільки поповнення балансу:

Профілі в БК і ЦУПИС прив’язуються, це необхідно для прозорих фінансових операцій. Такі заходи вжито, щоб букмекерська контора не потрапляла під реєстру заборонених сайтів, так як ставки на спорт відносяться до азартних ігор.

Сервіс працює з кількома платіжними системами:

Поповнювати баланс і виводити гроші зручно. Якщо обрана контора Ліга ставок, значить, ви гарантовано отримаєте виплату. Адміністрація проекту дорожить репутацією і працює чесно, адже у подібних проектів отже повно проблем.

Як зробити ставку в Ligastavok?

Не поспішайте ставити реальні гроші, якщо хочете виграти. Проста і робоча стратегія ставок на спорт допоможе вам вийти в плюс, навіть при відсутності професійних знань. Тільки дотримуйтесь інструкції, не відхиляючись від курсу.

Першу ставку можна зробити без поповнення балансу. Пройшовши повну реєстрацію та ідентифікацію, новачкам дарують по 500 рублів. Гроші використовуються для безкоштовної ставки, вони доступні на додатковому балансі:

В іншому, процедура ставок на спорт нічим не відрізняється від інших букмекерських контор. Зліва ви побачите великий список видів спорту, вибираєте один з них, після чого з’являється таблиця майбутніх подій з коефіцієнтами:

Потрібно просто натискати на коефіцієнти, щоб ставки додавалися в купон. Відображається він у правій частині сайту. Якщо вибрано кілька подій, відкривається експрес, але можна легко вибрати ординар і окремо провести ставки, це зручно:

Кнопка «Поставити» у купоні дозволяє відкрити ставку. Все просто, беттерам пропонується простий і зручний інтерфейс. Ставки можна робити, перебуваючи де завгодно зі смартфона.

Мобільна Ліга ставок – це додаток для Iphone і Ipad з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом:

Способів вивести виграні гроші не так багато, але є можливість зробити переказ на карту, цього достатньо для тих, хто не користується платіжними системами:

Виграші гравці отримують, відгуки Ліга ставок отримує позитивні, в інтернеті їх багато. Таких же чесних і перевірених букмекерських контор в інтернеті мало, тому без роздумів реєструйтеся і насолоджуйтеся чесними спортивними ставками.

Пам’ятайте про те, що в беттінг важливо стежити за змінами. При прогнозуванні необхідно обов’язково заглядати в свіжу статистику.

Ще в 2009 році Ліга ставок отримала ліцензію і почала надавати букмекерські послуги в рамках закону. Цей сайт точно не потрапить під реєстру і з ним ставки стануть стабільними. Користуйтеся послугами тих, хто заслуговує уваги.