Лохотрон в інтернеті

Шахрайство в інтернеті набагато більш поширене, ніж в реальному житті. Чому? Здогадатися не складно, зловмисникам простіше ховатися під анонімними або фейковими профілями, обманюючи чесних людей.


Які тільки способи не використовуються шахраями, а в мережі щодня публікуються коментарі жертв.

Лохотрон в інтернеті явище поширене, вони зустрічаються майже скрізь. Це можуть бути рекламні сервіси, системи просування сайтів, опитувальники і навіть кликовые спонсори.

Треба бути уважним і вчасно визначати, що вас намагаються обдурити. Перестаньте звинувачувати шахраїв у своїх обманах, ви самі на все це погоджуєтеся.

Лохотрони онлайн, перевіряй і не довіряй!

В одній з наших статей представлені всі способи шахрайства в інтернеті, обов’язково прочитайте цю статтю, щоб знати, кого підозрювати. Як правило, зловмисники використовують розсилаючи спам сотні тисяч різних листів по електронній пошті або повідомлень в соціальних мережах.

Напевно і вам приходили повідомлення з обіцянками золотих гір, але щоб роздобути їх потрібно трохи заплатити. Відмінний приклад такого лохотрону – обман на автосборщиках бонусів. Жертвам пропонується придбати програму, яка генерує гроші і як би смішно це не звучало, на це ведуться новачки.

Робота лохотрон теж нерідко пропонується в мережі і найчастіше це заповнення анкет. Нібито для підвищення якості різної продукції, пропонують проходити опитування і отримувати за це гроші.

Чесні сервіси є, тому навчитеся визначати, що опитувальник лохотрон. З найбільш популярних перевірених опитувальників варто виділити Platnijopros і зарубіжний проект Myiyo.

Ще один заробіток-лохотрон, це використання чарівних гаманців. Жертвам пропонують поповнити електронний гаманець і після цього отримати подвійну або навіть потрійну суму назад. Таких гаманців не існує, це обман, не звертайте увагу на нього.

Абсолютно у всіх сферах є шахраї, якщо ви любитель азартних ігор, дізнайтеся, як обманюють любителів казино.

Незважаючи на появу нових законів, і активного розвитку інтернет-захисту від лохотронів, люди продовжують клювати на вудку шахраїв. Перестаньте бути довірливим і вірити, що на вас будуть падати гроші з небес. Інтернет приносив гарний прибуток, потрібно багато і наполегливо працювати.