Мама фрілансер — варто працювати?

Зміст

  • На чому заробити мамі в інтернеті?
    • Копірайтинг – відмінний варіант для заробітку мамі фрілансеру

Народження дитини-це щастя, незалежно від того, наскільки добре у вас фінансове становище.

Гроші завжди можна заробити, тим більше зараз є інтернет і можна влаштуватися на віддалену підробіток. Хоча деякі люди вважають, що суміщення роботи і догляду за дитиною, це не кращий варіант.

Мама фрілансер – варто працювати? Якщо залишаються сили і з’являється вільний час, то чому б не попрацювати? Деякі види фрілансу не вимагають постійної активності і виконання замовлень у встановлені терміни. Можна займатися заробітчанством тільки тоді, коли з’являється вільний час.

На чому заробити мамі в інтернеті?

Догляд за дитиною вимагає постійної уваги, а пріоритет повинен бути поставлений саме на це.

Вільні пару годин в день іноді з’являються, їх можна пустити на виконання роботи. Відразу на великий дохід сподіватися не варто, але з часом його можна буде збільшити.

Спосіб, який точно підійде кожній мамі – це виконання завдань на почтовиках. Після реєстрації у спеціальних системах можна буде братися за невеликі доручення. Вас нічого не буде зобов’язувати працювати по кілька годин, обсяг та витрати часу обираєте ви самі:

Ви будете писати відгуки, коментарі, дивитися відеорекламу, проходити реєстрацію і так далі. З цим може впоратися навіть новачок, але про великі гроші не мрійте, так як для цього доведеться проводити за комп’ютером дуже багато часу.

Копірайтинг – відмінний варіант для заробітку мамі фрілансеру

За статистикою, багато дівчат, які пішли в декрет, починають займатися написанням статей. Жінки відрізняються від чоловіків фантазією, а саме це потрібно для створення текстів, що викуповуються власниками сайтів. Спробуйте заробіток на Advego, яким користуються тисячі людей (не тільки мами).

Після реєстрації на біржі копірайтингу, переходите до пошуку роботи і виконайте 10 простих доручень. Це необхідно зробити, щоб отримати доступ до магазину статей:

На цьому ви теж трохи заробите, але дохід надто дрібний. Набагато більше можна заробити на продажі статей. Писати їх можна на будь-яку тематику, вибирайте те, що вам цікаво і починайте писати.

Як варіант, користуйтеся веб-сайтами та читайте чужі тексти, головне не переписувати їх слово в слово, інакше унікальність буде маленькою і, статтю видалять з біржі:

Намагайтеся писати статті на тематику медицини, туризму або про дітей, це добре продається. Також краще писати не менш 3000 символів, а виставляючи тексти на продаж, пишіть розгорнутий опис. На нашому блозі є 15 рад копірайтерам, які теж вам знадобляться для розвитку.

Незалежно від того, який спосіб ви будете використовувати для заробітку, потрібно зареєструвати Webmoney. Гроші приходять на електронний гаманець, а звідти виводяться на картки або витрачаються в інтернеті.

В цілому, мама – фрілансер це не погано, але краще починати розвивати кар’єру до народження дитини. Хоча б за 4-6 місяців, можна домогтися підвищення рейтингу і набрати позитивні відгуки, що так необхідно для успіху.

Як варіант, ви можете зайнятися й іншими видами фріланса, проявляючи власні таланти:

  • фрілансери диктори;
  • накладення звуку на відео;
  • продавець в інтернеті;
  • мальовані відео;
  • продаж музики.

Без грошей зараз не прожити, тому навіть мамам доводиться працювати, поєднуючи домашні справи з фрілансом. Добре, що через інтернет завжди доступна підробіток і зайнятися їй можна з нуля, єдине – знайти вільний час буде не так просто.