Мартінгейл для бінарних опціонів

Зміст

  • Стратегія для бінарних опціонів
    • Як застосувати Мартінгейла?

Займаючись будь-якими видами заробітку в інтернеті, необхідно заздалегідь продумувати свої ходи, а ще краще створити цілу стратегію, щоб систематизувати дії.


Бінарні опціони, якими починає користуватися все більше трейдерів, не є винятком, при їх використанні теж потрібно слідувати тактик.

Мартінгейл для бінарних опціонів підходить так само, як для віртуальних казино, азартних ігор і безлічі інших цілей.

Проста, але ефективна тактика збільшення ставок обов’язково повинна допомогти вам знизити ризики і збільшити прибутки. До речі, під бінарні опціони, вона підходить навіть краще, ніж під інші види заробітку.

Стратегія для бінарних опціонів

Можливо, вам вже відомі дії, які виконуються при використанні Мартінгейла. Потрібно продовжувати повторювати ставки, подвоюючи суму, поки не вийде виграти.

Техніка проста, застосувати її не складно, тому ви легко можете спробувати їй скористатися, хоча б на демо-рахунку.

У тактиці Мартінгейла обов’язково визначається мінімальна ставка, з якої починаються торги. З однієї сторони краще вибрати невелике значення, але з іншого боку, саме на мінімальну ставку буде збільшуватися ваш капітал. Також потрібно пам’ятати, що опціони зі 100% прибутковістю бувають рідко, тому тут підвищені ризики.

Як застосувати Мартінгейла?

Насамперед відвідайте сторінку бінарні опціони з мінімальними вкладеннями, де представлені брокерські компанії, які беруть невеликий депозит. Приміром, на Binarium можна ставити лише 1$, від цієї суми доведеться відштовхуватися для перших торгів опціонами.

Ось один з доступних опціонів з прибутковістю не нижче 80%, а також з достатнім часом для закриття (близько 30 хвилин). Вам потрібно буде вибирати такі ж опціони, інакше Мартінгейл вам не допоможе.

Зараз графік курсу сильно знизився, тому краще зробити ставку на його збільшення:

Якщо поставити долар, при виграші можна отримати 80 центів. Якщо ставка не зіграє, доведеться ставити 2$. На другий ставкою ваша прибуток знову знижується, так як ви вже витратили 3$, а в разі виграшу отримуєте всього 3.6$.

Щоб повторні ставки не знижувалися, необхідно додавати до суми ставки відсутню суму. Наприклад, до другої ставці потрібно було додати 20 центів, тобто поставити 2.2$. І протягом усіх кроків повторювати, це робити.

Стратегія Мартінгейла для бінарних опціонів в цілому використовується без змін. Робите мінімальну ставку на підвищення або зниження графіка.

Якщо виграєте, починаєте спочатку, якщо програєте, залишаєте обраний варіант, але суму подвоюєте (+залишок). На наступному кроці, у разі виграшу цикл починається спочатку (мінімальна ставка), а в разі програшу, дублюєте ставку з подвійною сумою (+залишок).

Найголовніше зловити момент, коли графік не стабільний і сильно змінився. У постійно мінливих напрямках графіка набагато простіше вигравати з допомогою Мартінгейла. Ну а якщо вас це зацікавило, спробуйте перевірити техніку на Iqoption, де передбачено демо-рахунок.