Мережа CPA партнерок KMA

Серйозні доходи в інтернеті не тільки в онлайн бізнесменів і власників великих сайтів, але і у активних користувачів партнерських програм.


Аналізуючи статистику різних CPA партнерок можна переконатися, що деяким учасникам вдається щомісяця заробляти десятки і навіть сотні тисяч рублів, а такий шанс є у кожного.

Що для цього потрібно? Використовувати якісні джерела трафіку, а також знайти хороший агрегатор партнерських програм. Мережа CPA партнерок KMA.biz це один з ідеальних проектів для заробітку в мережі. Тільки тут ви знайдете величезну кількість офферов під будь-який трафік і зможете вигідно його конвертувати.

Агрегатор партнерських програм KissMyAds

Незалежно від того, чи являєтесь ви власником розкрученого сайту, популярної групи в соціальних мережах, ведете Email розсилку або займаєтеся арбітражем трафіку, через KMA ви зможете заробляти. Величезний вибір офферов дозволить вам підібрати кращі варіанти для цільової аудиторії.

Все, що від вас буде потрібно – це проходження звичайної реєстрації. Після цього, ви зможете ознайомитися зі списком доступних пропозицій:

KissMyAds

На відміну від інших мереж CPA партнерок, тут список офферов зручний і в ньому представляється сума замовлення, рівень CR, обсяг оплати і геотаргетинг. Як бачите, якщо знайти хоча б одного покупця для певного товару, можна отримати непогані гроші. Наприклад, з продажу подушки від варикозу платять 2100 рублів.

Якщо натиснути на один з офферов, з’являється інформація про джерела трафіку, які можна використовувати:

А якщо ви захочете знайти партнерські програми самі, скористайтеся фільтрами в боковій панелі:

Зараз з цим агрегатором заробляє величезну кількість користувачів, але у нього є один серйозний мінус – мінімальний поріг для виплат 2000 рублів.

Заробіток з партнерськими програмами є відмінним варіантом, а якщо вас зацікавила ця тема, то обов’язково подивіться, які офферы є на Admitad і ActionPay. Це більш популярні мережі партнерок, де також представлено безліч вигідних офферов.