Migesco — огляд брокера

Торгівля бінарними опціонами швидко набирає популярність і багато трейдери вже перейшли на цей формат роботи з біржею Форекс.


На відміну від звичайної торгівлі, тут можна заробляти набагато більше, а знання потрібні ті ж самі (прогнозування курсу валют і інших активів).

Важливий момент при використанні бінарних опціонів – це вибір брокера. Знайти хорошу компанію не просто, так як в цій ніші крутяться великі гроші, що приваблює шахраїв.

Брокер бінарних опціонів Migesco, ось одна з надійних компаній, яка за кілька років існування довела свою стабільність.

Торгуй опціонами з Migesco

У штаті цієї компанії працюють тільки професіонали, тому їх онлайн сервіс близький до ідеалу.

Зараз вони пропонують свої послуги в 24 країнах та пріоритетним регіоном вважають Росію, так як саме тут ще не так багато людей почали користуватися торгівлею на Форексі. Стабільність, чесність і досвід співробітників – це ще не всі плюси

Migesco, компанія володіє і іншими перевагами:

  • інноваційна платформа для торгівлі;
  • свіжі фінансові новини і аналітика;
  • можна планувати угоди на тиждень вперед;
  • в технічній підтримці працюють товариські люди;
  • швидке поповнення і зняття коштів;
  • різні інструменти для успішної торгівлі;
  • всілякі бонуси;
  • діяльність компанії регулюється ЦРОФР;
  • висока безпека клієнтів.

Інші переваги ви відкриєте самі, коли відкриєте рахунок на сайті брокера Migesco. Для старту вам потрібно пройти звичайну реєстрацію та внести депозит не менше 100$.

Відразу після реєстрації ви зможете вибрати валюту, у якій буде вестися ваш баланс. Поповнити його можна різними способами, починаючи з електронних платіжних систем, закінчуючи банківською карткою:

Коли на баланс прийдуть гроші, можна відразу переходити до торгівлі, але краще з цим почекати, якщо ви недостатньо досвідчений трейдер. Брокер Migesco пропонує своїм клієнтам ефективне навчання. По-перше, через навчальний центр можна отримати масу корисних знань:

Також, у цьому розділі є стратегії торгівлі (стратегії є і на нашому сайті Спагетті, Дві свічки). Другий розділ, який допоможе вам в торгівлі – це Аналітика ринку.

З нього ви будете дізнаватися про останні події, зможете використовувати торгові сигнали, завантажити електронну книгу і вивчити думки експертів:

Тільки коли ви навчитеся визначати, рух трендів в бінарних опціонах, приступайте до торгівлі. Платформа у брокера Migesco дещо відрізняється, вона максимально продумана і зручна.

Праворуч обирається актив, над графіком вибирається час закінчення – все на своїх місцях:

До речі, крім звичайних і короткострокових опціонів, в цій платформі доступний ще два виду торгівлі. Можна використовувати бінарні опціони дотик (торкнеться графік заданої межі) та коридор (якщо ви впевнені, що тренд не буде сильно змінюватися).

Прибутковість там вище, тому обов’язково навчитеся торгувати різними видами бінарних опціонів.

Якщо ви дізнаєтеся, яке майбутнє у бінарних опціонів, то у вас точно не залишається сумнівів, чи варто користуватися цим способом заробітку.

Торгувати бінарними опціонами чи ні, вирішувати тільки вам, але якщо ви захочете спробувати свої сили в цій сфері, то вибирайте перевіреного брокера Migesco. Його бездоганна репутація, причому не тільки в Росії, плюс до цього, відсоток прибутковості тут вище, ніж у інших компаній.