Міні ігри на гроші

Більшість ігор, в яких можна робити ставки реальними грошима складні і доводиться довго в них розбиратися. Якщо вам це набридло, і ви хочете розслабитися, скористайтесь міні іграми.


Звичні шашки, картковий дурень, доміно і безліч інших ігор з найпростішими правилами доступні в інтернеті.

Міні ігри на гроші використовуються величезною аудиторією і деякі не тільки отримують від цього задоволення, але і виграють пристойні гроші. Вирішивши провести вільний час в міні іграх, в першу чергу потрібно подумати про те, де пограти на гроші, адже в мережі багато шахраїв і потрібно бути уважним.

6 кращих міні-ігри онлайн на гроші

У цій статті ми розглянемо декілька популярних сервісів, на яких можна пограти в прості ігри на гроші:

1. Ігрунов.
Самий популярний ігровий проект, що працює з 2005 року. Міні ігри з виведенням грошей тут унікальні, а після реєстрації новачкам видається невелика сума, щоб вони могли пограти, нічого не вкладаючи (ловіть бонус в нижній частині сайту).

Вибір широкий, а чесність гри підтверджується використанням технології MD5.

2. Rushplay.
На цьому сайті ще більше ігор і є не тільки прості міні ігри. Наприклад, можна пограти в більярд, шахи чи покер. Крім цього, є кілька цікавих ігрових автоматів. Тут теж постійно проводяться турніри між гравцями. Минулої неділі був турнір з доміно з призовим фондом у 20$.

3. Azartino.
Зовні проект нагадує Ігрунов, особливо способом отримання бонусу (потрібно зловити кнопку внизу сайту). Після проходження найпростішої реєстрації ви зможете відразу ж почати гру. Вибір не такий великий, але кожен знайде щось до душі. Є дурень, орел і решка, наперстки, лотереї та інші цікаві ігри.

4. Fortunatime.
Порівняно з попередніми проектами, це набагато простіше і тут пропонується всього 4 міні-ігри на гроші. Як і на Ігрунов, тут використовується технологія MD5, тому ігри чесні. Проводяться вони між реальними користувачами, а найголовніше, не доводиться довго чекати опонента.

Якщо ви хочете грати на реальні гроші, нічого не вкладаючи, то можете скористатися системою Wmmail. На цьому сайті доступні прості завдання типу пройти реєстрацію або написати коментарі, а за них платять реальні гроші.

На цьому сайті є 2 міні ігри (камінь-ножиці-папір та дуель), можете пограти в них, а можете вивести гроші і використовувати сервіси, описані вище.

Деякі люди вважають онлайн ігри на гроші не самим кращим розвагою, але тисячі людей щодня отримують свою частку азарту і насолоджуються цим. У всіх системах, про які ми розповіли можна грати на 1-2 рубля, суми невеликі, але повірте, вистачає драйву.