MintCoins для заробітку на Android

Ви вже встигли обзавестися мобільним пристроєм під управлінням Android? Тоді у вас з’явилася можливість додаткового заробітку.


Зараз активно розробляються програми для заробітку, такі як Fotolia Instant, Apptools, Life News і інші, а в цій статті ми розповімо про саму прибуткову програму.

Додаток MintCoins для заробітку на Android, є продуктом іноземного походження. Всі знають, що зарубіжні проекти платять більше, а використовуючи дану програму, ви зможете отримувати дохід за рахунок виконання простих завдань, наприклад, встановлюючи безкоштовні програми.

Заробляй на андроїд з MintCoins

Скористатися цим додатком зможе навіть новачок. На жаль, російської мови в ньому немає, але інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. При першому запуску необхідно перейти до реєстрації, кнопка знаходиться в головному вікні:

Коли зареєструєтесь, відразу переходите в свій профіль, щоб вказати дані і додати номер рахунку в PayPal:

Виводити гроші з програми можна тільки на PayPal. На відміну від аналогічних програм, мінімалка всього 1$. Таку суму цілком реально заробити на завданнях, менше ніж за годину:

Незважаючи на те, що опису написані англійською мовою, ви легко у всьому розберетеся.

Кожен зароблений Coin в додатку прирівнюється до 1 центу.

Рейтинг у MintCoins високий, а у відгуках користувачі пишуть, що ні в одному іншому додатку вони не зустрічали такої великої кількості завдань. Тип задач різний, від вас може знадобитися:

  • встановлення платних і безкоштовних додатків;
  • безкоштовна і платна реєстрація на сайтах;
  • перегляд відеороликів (реклама);
  • проходження опитувань;
  • проходити рівні в іграх.

Крім усього цього, ви можете залучати рефералів і отримувати від цього прибуток. На вкладці Frends ви знайдете спеціальний код для реєстрації:

За запрошеного друга платять 25 центів, а при використанні коду, реферал отримує 10 центів.

При реєстрації вкажіть інвайт ТВІЙ КОД і ви отримаєте на свій рахунок бонус 10 центів.

З допомогою MintCoins ви зможете заробляти в будь-який час, головне, щоб був доступ до інтернету. А якщо вас не влаштовує робота з англомовним додатком, використовуй аналоги Goappcash і Apprating. У цих програмах платять гроші за установку додатків на мобільні пристрої.