Мобільна версія WordPress

Зміст

  • Плагін мобільної версії WordPress
    • Платна версія WPtouch Mobile Plugin

Якщо ви часто заглядаєте в статистику свого сайту, то обов’язково повинні були помітити, що все більше відвідувачів заходять в мережу з мобільних пристроїв.


Вже ні у кого немає сумнівів, що майбутнє за мобільним інтернетом і в одній з наших статей ми вже розповідали, про монетизацію мобільного трафіку.

Мобільна версія WordPress, як її встановити? Багато користувачів движка WordPress не володіють достатнім рівнем знань, щоб створити мобільну версію свого ресурсу.

Зробити це не так складно, так як для цієї CMS давно створений спеціальний плагін, на автоматі створює додаткову версію сайту.

Плагін мобільної версії WordPress

Назва цього розширення – WPtouch Mobile Plugin. Відразу хотілося б сказати, що плагін платний, але можна користуватися їм і безкоштовно. Починаємо з установки розширення в движок.

Для цього переходимо до додавання нового плагина в адмінці:

Потім в формі пошуку необхідно ввести назву плагіна:

Під формою пошуку з’явиться інформація про розширення, а також кнопка для установки:

Після встановлення розширення, його необхідно активувати і на цьому етапі вже можна перевірити, як виглядає мобільна версія на вашому сайті WordPress. Для досвідчених вебмайстрів завжди важливо подивитися налаштування і змінити деякі параметри.

У WPtouch Mobile Plugin досить багато налаштувань, тому розглянемо тільки найважливіші:

1. Оформлення.
Використовуючи плагін безкоштовно, ви не зможете застосовувати різні теми, так як вам буде доступний тільки один варіант:

2. Загальні налаштування.
Дозволяють експериментувати із зовнішнім виглядом мобільної версії сайту. Якщо під рукою є мобільний пристрій, спробуйте змінити ескізи, вибрати різні елементи сайтів, вказуйте різну кількість записів у списку блогу і так далі:

3. Меню і іконки.
Відмінний спосіб зробити мобільну версію свого сайту унікальною. Тут ви можете вибрати різні сторінки для нового меню і встановити до них відповідні значки:

В принципі, налаштувань можна і не торкатися, так як ви і без цього отримаєте красиву і сучасну мобільну версію сайту. Найважливіше – це в головних налаштуваннях вказати назву сайту.

Згідно з останньою інформацією від Google, цей пошуковик починає враховувати, наскільки якісну мобільну версію пропонують вебмастера своїм відвідувачам (і взагалі, чи є вони). Тому, обов’язково додавайте WPtouch Mobile Plugin в список плагінів.

Платна версія WPtouch Mobile Plugin

Щоб отримати більше можливостей цього розширення, ви можете купити повну версію плагіна. Обійдеться це від 69 до 349$ (вибирайте по кількості сайтів):

Гроші можна повернути протягом 2х тижнів з моменту покупки. Чи варто платити за цей плагін? Ви як мінімум не зможете скористатися розділом налаштувань «Реклама», а без цього не вийде монетизувати трафік.

Хоча є рішення, зайдіть на хостинг, перейдіть в папку з плагіном (/wp-content/plugins/wptouch/themes/Bauhaus/default) і знайдіть файл single.php:

Додавайте в нього код відображення контекстної або будь-якої іншої реклами. Тільки не забудьте врахувати оптимальний розмір для мобільних версій.

Версії для мобільних пристроїв повинні бути у кожного сайту, адже за їх наявності користувачам набагато зручніше користуватися ресурсом.

Навіть якщо ви просто ведете блог, встановіть WPtouch Mobile Plugin, щоб при відвідуванні сайту з мобільного пристрою, він коректно відображався.