Мобільні бінарні опціони

Зміст

 • Бінарні опціони мобільні додатки
  • Як торгувати опціонами з мобільного пристрою?

Останнім часом все більше людей переходять на використання мобільних пристроїв, так як з телефону або планшетного комп’ютера заходити в інтернет набагато зручніше.


Заробляти з таких пристроїв теж можна і зовсім не обов’язково встановлювати додатки для завантаження додатків за гроші.

Мобільні бінарні опціони – ось відмінне рішення для сучасного трейдера. Багато великі брокери вже встигли обзавестися мобільними додатками, щоб їх клієнти могли робити ставки, перебуваючи за межами свого будинку.

Завдяки таким програмам, тепер можна відкривати опціони на роботі, в громадському транспорті або навіть стоячи в черзі.

Бінарні опціони мобільні додатки

Якісні мобільні додатки бінарних опціонів володіють високою швидкістю і набором всіх необхідних функцій.

З їх допомогою можна легко укладати угоди, перебуваючи де завгодно. Навіть якщо ви ніколи не користувалися сучасними гаджетами, у вас не виникне жодних проблем при мобільному трейдингу.

Є у даного виду торгівлі деякі особливості. Як правило, при використанні додатків умови дещо змінюються.

Найчастіше змінюються строки експірації, а дотримуючись певної стратегії, це може стати проблемою. Тому, потрібно заздалегідь перевірити, який термін відкриття опціонів пропонує брокер при мобільної торгівлі.

На жаль, більшість додатків брокерів бінарних опціонів не досконалі і в них періодично відбуваються збої.

Для досвідченого трейдера, який вкладає великі гроші в торгівлю, це неприйнятно. Ситуація поступово виправляється, додатки допрацьовуються, але торгувати «по крупному», краще з комп’ютера.

Загалом, усі мобільні додатки брокерів – це спрощені платформи, пропоновані на їх сайтах. За рахунок мобільності, такий спосіб торгівлі стає зручним, але потрібно розуміти, що інструментарій стає обмеженим. До того ж, з’являються проблеми при вивченні аналітики, підключення індикаторів та іншого функціоналу.

Як торгувати опціонами з мобільного пристрою?

З невеликої кількості якісних додатків для такого виду торгівлі, ми виділимо програму від 24Option. Вона працює стабільно, приємний і простий інтерфейс, так і користуватися додатком не складно.

Щоб торгувати з мобільного, вам потрібно буде завантажити програму і потім авторизуватися через свій профіль:

 • Першим ділом ви можете поповнити свій баланс, наприклад, за допомогою банківської картки:
 • Краще поповнити баланс заздалегідь з комп’ютера, а після авторизації відразу перейти до торгівлі опціонами. Як і в десктопної версії, для відкриття опціону обирається актив, вибирається час, вводиться сума ставки і вибирається напрямок графіка:
 • Після відкриття опціону, ви можете спостерігати за тим, у якому напрямку рухається графік:
 • Також в мобільному додатку відображається список всіх відкритих угод. У розділі відкритих позицій, ви можете вибирати деякі з них і закривати достроково:
 • Як бачите, торгівля опціонами з мобільного ще простіше, ніж використання платформи на сайті. Більшість трейдерів ще не перейшли на додатки, так як не впевнені в їх стабільності і не готові користуватися урізаним функціоналом. Чи готові ви пожертвувати зручним інтерфейсом заради мобільної торгівлі, вирішуйте самі.

  Який тип торгівлі би ви ні використовували, основний упор потрібно робити на навчання. Поки ви не навчитеся визначати, на що відкривати опціони, вони не почнуть приносити багато грошей.

  Тому, всім нашим читачам ми радимо частіше заглядати в розділ Бінарні опціони, де ми публікуємо багато корисної інформації для трейдерів.