Монетизація сайту через фрейми

Існує безліч способів для монетизації сайтів, але більшість вебмайстрів користуються лише деякими варіантами, які найбільш популярні.


В чесності – це реклама, як пряма, так і через сервіси і продаж посилань. Але є й інші способи заробляти на своєму сайті.

Монетизація сайту через фрейми – це не найкращий спосіб заробляти на своїх ресурсах, тим не менш, такий варіант теж не можна виключати. Суть полягає в установці кадру на свій ресурс, у якому відкривається інший ресурс. Таким чином, відвідавши одну площадку, користувач відвідує відразу 2 ресурсу.

Продаж фонового трафіку

Раніше такий спосіб використовувався набагато активніше, зараз ним користуються не багато. Навіщо це потрібно? У більшості випадків це дозволяє зробити накрутку лічильника відвідуваності, причому виконується він з інших сайтів, що є більш якісним. Враховуючи ціни на такий трафік, такий спосіб є ще і одним з найвигідніших.

На жаль, є три значних мінуса у монетизації сайтів, через фрейми.

  • По-перше, якщо в кадрах будуть відображатися сайти з сумнівним вмістом або вірус, що ваш проект може потрапити в категорію «сумнівних» сайтів в пошукових системах.
  • По-друге, за такі дії на сайт можуть бути накладені фільтри.
  • По-третє, вашим відвідувачам це може не сподобатися, тому показник відмов обов’язково збільшиться.
  • Якщо дані причини вас не зупиняють, і ви хочете монетизувати сайт через фрейми, то кращий сервіс для цього – Safeframe. Система працює з 2008 року і забезпечує захист від сумнівних і заражених вірусами сайтів, тому у ваших кадрах будуть відображатися нормальні проекти.

    За 1000 унікальних відвідувачів з Росії платять за 70 рублів, ще по 30 платять за 1000 переходів. Зарубіжний трафік приносить по 30 рублів за 1000 хостів. Також нараховуються бонуси у розмірі 10%, які можна використовувати на залучення трафіку для свого сайту. Головний плюс системи – можна додавати практично будь-які сайти.

    Після реєстрації в цій системі вам нарахують 100 рублів, які ви зможете використовувати для додавання свого сайту в фрейми інших сайтів. Навіть якщо не хочете ризикувати і заробляти на цьому, то можете отримати безкоштовний трафік на свої майданчики.

    При заробіток в інтернеті потрібно використовувати всі відомі вам системи, адже в комплексі вони можуть вам дуже стати в нагоді.