Монетизація сайту RTB рекламою з Advertur

Зміст

  • Вигідно співпрацювати з Advertur?
    • Advertur – відгуки і ціна кліка

Недосвідченому вебмайстру складно підвищити доходи зі свого сайту. Доводиться пробувати різні сервіси, збирати статистику, постійно аналізувати дані та змінювати промо матеріали.


Усього цього можна уникнути, якщо скористатися партнерськими програмами, які забезпечують комфортну роботу з самими популярними рекламними мережами.

Монетизація сайту RTB рекламою з Advertur це рішення для тих, хто любить економити час.

Грамотні фахівці допомагають знайти кращі напрямки для продажу трафіку. Вони співпрацюють з багатьма рекламними сервісами, через них додають рекламу на сайти партнерів і частина прибутку забирають собі.

Вигідно співпрацювати з Advertur?

Відразу напрошується питання, а чи варто з кимось ділитися своїм прибутком? Професіонали допомагають добитися максимальної віддачі, тому ви все одно залишитеся в плюсі.

Наприклад, якщо ваша майданчик приносить 10 000 рублів на місяць, то фахівці піднімуть дохід до 15 000 рублів і з них заберуть 1000 рублів. Вебмастер задоволений, професіонали отримують свій відсоток.

Додаючи свій ресурс в цю систему, ви зможете розміщувати рекламу Begun і багатьох інших мереж.

Підключитися до партнерської програми Advertur не становить праці, необхідно виконати 4 простих кроки:

  • проста реєстрація в системі;
  • додавання сайту;
  • установка коду;
  • отримання прибутку.

Нічого важкого, а на вашому майданчику буде показуватися лише релевантна реклама. На вибір пропонується кілька форматів банерів, ви самі вирішуєте, який розмір підходить під ваш дизайн:

Всім вебмайстрам на Advertur пропонують допомогу в підвищенні конверсії. За час роботи професіонали допомогли збільшити прибуток на 8000 сайтах.

У середньому вдається підняти доходи на 170%. Реєструйтеся і отримуйте консультації, а після установки коду взагалі нічого робити не потрібно, на сайті буде показуватися максимально відповідна реклама.

Заробіток на Яндекс Директ в рази вигідніше, але щоб підключитися до сервісу, потрібен сайт з серйозними показниками.

Також для підвищення конверсії фахівці допомагають збільшити відвідуваність. Робиться це за рахунок грамотної SEO оптимізації.

Фахівці допомагають налаштувати юзабіліті, дадуть ради по пошуковій оптимізації та допоможуть відшукати додаткові джерела трафіку. Співпраця з Advertur вигідно для розвитку проекту.

Advertur – відгуки і ціна кліка

Знайти відгуки про партнерської мережі в інтернеті не становить праці. Всі вони позитивні, так як вебмастера отримують зручний інструмент для максимального заробітку зі свого сайту:

Ціна кліка Advertur не фіксована, все залежить від тематики сайту, його показників, якості трафіку і багатьох інших факторів.

Власникам сайтів пропонується RTB реклама, тобто в режимі аукціону вибираються найбільш вигідні пропозиції з інших систем монетизації. Тільки цього іноді вистачає, щоб підвищити прибуток.

Для виводу використовуються всі популярні платіжні системи, приходять гроші з 1 по 5 число кожного місяця.

Зовсім недавно на Advertur закінчилася акція, за якою можна було отримати SEO аналіз за 10 днів роботи з системою.

Можливо, адміністрація відновить пропозицію, так як багато скористалися б цим. Перевірялися всі основні показники, починаючи з відповідей сервера і зворотних посилань, закінчуючи аналізом вмісту.

Якщо кому можна довірити свою майданчик, так це фахівцям з Advertur. Вони точно знають, як піднімати доходи з сайтів, а вимоги до ресурсів у них не високі:

  • розміщений на платному хостингу;
  • відвідуваність від 250 хостів на добу;
  • відкритий лічильник статистики.

Мережа почала працювати нещодавно, тому у неї ще мало клієнтів. Спробуйте запропонувати свою майданчик, якщо сайт підійде за критеріями, ви легко оцініть результат роботи Advertur. Можливо, у них не вийде істотно підняти прибуток, в такому випадку просто відмовитеся від послуг і видаліть їх код.