Моніторинг доменів через Dominder

Всім хто працює з сайтами, періодично доводиться отримувати дані про доменні імена, стежити за своєчасною оплатою їх оренди, перевіряти доступність ресурсів розташованих за адресами і дізнаватися статистику.


Для всього цього створені спеціальні програми і сервіси, але є один проект, який допоможе вам вирішити всі ці справи.

Моніторинг доменів через Dominder.com – це найкращий варіант стежити за різними доменними іменами. Система багатофункціональна і безкоштовна, а крім функції повідомлень про те, що домен необхідно продовжувати, тут є безліч інших корисних інструментів.

Як використовувати Dominder?

Після того, як пройдете реєстрацію, в першу чергу зайдіть в налаштування і змінити мову на російську. Після цього вирушайте на панель управління і додавайте все майданчики, за якими хочете стежити.

У правому верхньому куті є кнопка «Додати домени», а коли ви вкажіть адреси, система відразу ж почне збирати різні дані:

Для прикладу ми додали кілька доменів в систему, у тому числі і домен нашого блогу. У першому стовпці представляється кількість днів, через яке закінчується оплата домену. Пінг показує швидкість завантаження сторінок, замітки як правило порожні, а останній рядок вказує на безпеку ресурсу.

Збоку даної таблиці знаходиться декілька вкладок, які відповідають за різні функції сайту:

Whois – тут вам видається інформація про домени, яку ви могли б отримати через Whois. Зокрема – це хто є власником і реєстратором, а також дата, коли закінчується оплата.
Нагадування – тут ви можете налаштувати повідомлення для кожного домену. Для цього натисніть на його назву і перейдіть до редагування.

Після цього вам представляється наступна форма:

Тут ви зможете заповнити всі параметри оповіщень і будете отримувати їх, щоб не забувати вчасно оплачувати доменне ім’я.

Моніторинг – ви можете слідкувати за доступністю сайтів через цю вкладку. Крім цього, тут теж можна налаштувати повідомлення, які будуть надходити, якщо сайт буде недоступний.

Нотатки – це не самий корисний інструмент, який дозволяє прикріпити до домену який-небудь текст або файл. Може знадобитися, щоб позначати певні групи доменів.

Безпека – система перевіряє кожен доданий вами домен на наявність вірусів. Проводиться аналіз через найпопулярніші антивірусні системи.

Це приклад перевірки для нашого блогу, щоб вона була виконана повністю доведеться трохи почекати, але на даний момент загрози не знайдено.

Фінанси – остання і найважливіша вкладка, в якій відображаються витрати по кожному з доменів. Що за витрати? Наприклад, за відправку повідомлень. Система надає 14 денний тестовий період, при якому можна додавати до 100 доменів.

Коли 2 тижні вийдуть, доведеться платити за використання системи:

Як бачите, все за 3.5$ в місяць, ви можете повноцінно стежити за своїми доменами і отримувати повідомлення. За ці гроші вам надається 20 СМС, якщо буде потрібно отримувати більше сповіщень, то кожне з них обійдеться ще в 10 центів.

Система Dominder.com допомагає кожному користувачеві своєчасно оплачувати домени і надає інший корисний функціонал, адже всі хочуть знати, що їх сайти не заражені вірусами і стабільно працюють. Немає сенсу користуватися великою кількістю інструментів, коли їх можна знайти в одному місці.