Моніторинг кращих ігор з виведенням грошей 2017 — без вкладень, без балів

Зміст

 • 5 Топових ігор з виведенням грошей без вкладень 2017
  • 15 платять ігор без балів 2017
  • 13 перевірених часом ігор з можливістю заробітку

Вкладати гроші в інтернеті не тільки зручно, але й вигідно. Форекс та інші складні ніші краще залишити професіоналам, для новачків створені інвестиційні гри.


Останнім часом їх було створено настільки багато, що очі розбігаються, однак скрізь реєструватися не варто, потрібно обирати найкращі проекти.

Моніторинг кращих ігор з виведенням грошей 2017 – без вкладень, без балів ми вирішили скласти, щоб кожен новачок вибрав дійсно гідний проект і гарантовано отримав виплати. Для зручності ми розділили добірку на кілька частин, це допоможе підібрати гру під будь-які бажання і вимоги.

5 Топових ігор з виведенням грошей без вкладень 2017

Почнемо з проектів, де на старті не обов’язкові інвестиції. Стартовий капітал є не в кожного, до того ж вкладатися, коли ти не впевнений у віддачі не хочеться. На деяких сайтах передбачені бонуси, іноді пропонується виконувати якісь дії. Повний список ігор дивіться за посиланням.

У будь-якому випадку, ви зможете стартувати без грошей:

 • Taxi Money. Почну з самої цікавої гри, в якій багато додаткових функцій. Заробляють тут на машинах, вони купуються за реальні гроші і потихеньку приносять прибуток. Автомобілі розділені на рівні, від ціни залежить прибутковість і термін окупності.
 • Мінімальна вартість 49 рублів, але навіть їх не обов’язково вносити на рахунок:

  Привітальних бонусів у цій грі немає, зате є щоденний бонус. Він приносить до 5 рублів щодня. Також зареєстрованим користувачам доступний розділ КЛИКС, де знаходяться посилання на рекламовані сайти.

  Просто згадуєш ці ресурси і отримуєш винагороди, на першу машинку накопичити цілком реально:

  Рекламуються різні сайти, на них ніяких дій виконувати не потрібно. Зовсім скоро в цьому ж розділі з’являться оплачувані завдання, вони будуть приносити ще більше грошей. Поки доступний тільки серфінг, а чим довше потрібно пробути на сайті (20-60 секунд), тим більше платять:

  Без вкладень в Таксі Мані допомагає заробляти і партнерська програма. Від депозитів запрошених гравців виплачують мінімум 25%. Якщо здати кваліфікацію, показник підніметься до 40%. Підвищується кваліфікація за запрошення певної кількості рефералів.

 • Super Birds. Друга гра теж дозволяє відкрити віртуальний бізнес, але тільки пташині ферми. За проходження реєстрації тут дають бонусні срібні монети, за них купується перша пташка. Але це ще не все, якщо вступити в їх офіційну групу ВК, отримуєш жовту пташку (виходити зі спільноти заборонено):
 • Щоденні бонуси в грі приносять до 100 срібла, 5 максимальних бонусів і вистачає на зелену пташку. Як і в попередній грі тут переглядають сайти за невеликі винагороди. У розділі серфінгу відображаються рекламовані ресурси, оплата в срібних монетах:

  На рефералах тут теж можна заробити з нуля. Приходить від 5% до 35% з депозитів рефералів на 3х рівнях. Якщо запрошений учасник дивиться сайт в серфінгу, приходить 5% від винагороди. Плюс, по копійці накидають за переходи по партнерському посиланню. Весь прибуток по реф. системі розділяється навпіл між основними балансами.

 • Kolxoz. Ферми для заробітку на тварин створюються гравцями на цьому сайті. Без вкладень можна заробляти відразу після реєстрації, так як за її проходження виплачують 1000 монет.
 • Але цього мало, вступайте в групу Вконтакті і отримуйте козу в подарунок, її вартість 25 рублів, вона приносить молоко:

  Партнерська програма тут ще вигідніше, з неї приходить до 40% від депозитів. Всього 5 рівнів, коли хтось переходить по вашому реф. ссылке приходить 1 копійка на баланс. Як і в попередній грі, прибуток поділяється між рахунками для виводу і покупок.

 • Rich Birds. Майже 54 млн. руб. виплатила гра своїм шанувальникам. Кожен з них купив пташок і збирає яйця, щоб потім їх продати. Найдешевший пернатий коштує 1000 срібла, саме стільки дарують при реєстрації.
 • У розділі «Безкоштовні птиці» ви знайдете завдання, за виконання виплачуються достойні винагороди:

  Ще трохи приносить щоденний бонус, а якщо хочете отримати більшу суму, то краще починайте запрошувати рефералів.

  За умовами, для виведення потрібен мінімальний внесок 100 руб. або активний реферал, тому для заробітку без вкладень все одно треба когось запросити. Реферальна система тут 5ти рівнева з відсотками від 2 до 50.

 • Money Birds. У плані дизайну гра взагалі не відрізняється від попереднього сайту. Тут все ті ж пташки, першу з них можна придбати за срібло, яка буде на балансі відразу після реєстрації.
 • Є щоденний бонус, приносить не більше 100 монет, але саме вигідну пропозицію, це жовта птах за вступ до групи ВК:

  Виплати з цього сайту отримують тільки ті користувачі, які запрошують рефералів (використовуються бали).

  Партнерська програма 5ти рівнева (20%-10%-5%-5%-5%), вона допомагає стартувати без вкладень в грі. Якщо шукати гравців не хочеться, просто вносите 100 рублів на баланс і через біржу срібла купуйте бали за ігрову валюту.

 • Online Ogorod – почни садити грядки, продавати овочі і виводив гроші без балів. Унікальний дизайн, вітальний бонус, подарунки за вступ до групи ВК і поповнення балансу, заробіток на серфінгу, 10 способів виведення, 3х рівнева партнерська програма – плюси проекту можна перераховувати до безкінечності.
 • Всі ігри з висновком реальних грошей без вкладень варті уваги, проте потрібно пам’ятати, що подібні проекти можуть швидко закриватися. З представленими проектами я кілька місяців (а з деякими і кілька років), сам заробляю гроші. Шукати стартовий капітал не обов’язково.

  15 платять ігор без балів 2017

  Немає сенсу пояснювати, у чому перевага ігор з виведенням грошей без балів. У них не доводиться нікого запрошувати, партнерські програми потрібні тільки для того, щоб стартувати з нуля або забезпечити собі пасивний дохід.

  Платіжні бали в іграх не завжди використовуються, але якісних проектів з висновком без запрошень не так багато:

 • Market-hit – у квітні 2017 року з’явилася гра, де гравці купують різні точки для продажу. З них надходить пасивна прибуток, залишається зрідка заходити на сайт, щоб збирати прибуток і виводити прибуток зручним способом. Балів немає, є вітальний бонус і вигідна партнерська програма (1 рівень 10% з депозитів, 2 рівень 3%, 3 рівень-2%).

 • Zolotoy-priisk – реєструєшся, купуєш шахту, продаєш руду і ставиш отримане золото на висновок. Платіжні бали для цього не потрібні, але якщо запросиш друзів, отримаєш 10% від їх поповнень. Тут на тебе чекає багато бонусів, у тому числі 15% при внесенні депозиту. Адміністрація постійно допрацьовує свій проект і проводить акції.

 • Gold-monopoly – починайте заробляти в грі, не витрачаючи ні копійки. За рахунок привітального бонусу і серфінгу сайтів, можна обійтися без вкладень. Плюс до цього, в грі немає платіжних балів. Однак партнери активно реєструються, так як в реферального системі передбачено 6 рівнів та до 30% відрахувань з депозитів.

 • Fattoria – онлайн ферма з пристойною дохідністю, особливо якщо займатися не тільки вирощуванням рослин.

  Куди більше грошей приходить з будівель та продажу готових страв. Тут найширший вибір продукції, кожен заробляє як хоче. Деякі зовсім заробляють тільки на партнерці, 10% з 1 рівня і 3% з 2 рівня.

 • Wihtem – проста гра, потрібно купувати W (заряди) і з них буде надходити щоденна прибуток. Після реєстрації 1 W дають в подарунок, тому стартуєш без вкладень. Щоб розвиватися, залучайте рефералів і отримуйте від поповнень 10%. Не вмієте запрошувати гравців? Використовуйте заробіток на серфінгу.
 • Fermeritto – на онлайн фермі гравці починають заробляти без власних вкладень. Для цього їм прігождаются бонуси, серфінг і партнерська програма. Якщо запрошувати сюди нових учасників, отримуєш 7% від їх депозитів. Мотивувати гравців допомагає автоматичний рефбек (бонуси від реферера на рахунок для виведення).
 • Myfologygame – за реєстрацію дають подарунок, щоб почати без вкладень. Прибуток надходить з продажу дарів, які збираються міфічними героями. Спочатку потрібно купити русалку, потім пегаса, кентавра, грифона і тільки тоді відкривається доступ до мінотавра. У нього прибутковість найвища 40%.

 • Vicecity – соціальна гра з виведенням грошей, де купуються об’єкти нерухомості для пасивного заробітку. Окупаються вони за 3-5 місяців, залежно від вкладеної суми. Для старту без вкладень користувачам пропонують кредит, але краще вкласти хоча б 100 рублів. Взагалі без грошей можна обійтися, є партнерка, 2 рівня 15% і 4% з депозитів.

 • Luchshayaferma – цікава ферма з бонусом 30% за поповнення від 100 рублів.

  Хоча на даному проекті не обов’язково щось інвестувати і когось запрошувати. Немає платіжних балів, зате є завдання і серфінг, щоб грати без поповнень. Тут проводяться постійні акції, а перший яблучний саджанець дають в подарунок.

 • Univer-monstr – корпорація монстрів з виведенням грошей. Середній термін окупності 1 місяць. Починати можна без вкладень, є багато бонусів. Монстрів дають безкоштовно, щоб можна було відразу почати збирати переляки. Прибутковість висока, а гроші виводяться на Payeer від 1 рубля. Є 3х рівнева партнерська програма.

 • Kuznicagame – у цієї гри багато плюсів, унікальний дизайн, вітальний бонус, оригінальна ідея, висновок від 10 р. Що тут треба робити? Скуповувати інструменти для власної кузні, щоб почати виробництво зброї. Проект молодий, але у розробників багато інших інвестиційних ігор, репутація бездоганна.

 • Byketu – найпростіша гра про квіти, де потрібно збирати пелюстки троянд.

  Для цього спочатку потрібно купити квіти, а за реєстрацію, ви отримаєте бонус. Балів в грі немає, є бонуси за поповнення балансу, розробники гарантують виплатити 90% резерву, виплати автоматичні, партнерська програма 5%.

 • Legendsoftree. Більше 100 000 дерев вже посаджено в садах гравців цього проекту. Дерева тут продаються для збирання вишні, апельсинів та яблук. Найдешевше дерево обходиться всього в 10 рублів. На ринку продаються зібрані плоди, там же можна поміняти срібло для покупок на срібло для виведення з бонусом у 10%:
 • Висока прибутковість, щоденний бонус, можливість придбати акції гра з виведенням грошей. З плюсів виділяється і 5ти рівнева партнерка. Розподіляються гроші з депозитів залежно від рівня 10% – 5% – 3% – 2% – 1%. Виводяться гроші 10 різними способами, плюс через Free Kassa (там ще більше способів).

 • Lucky bums. Сюжет гри з виведенням грошей без балів вас точно здивує, адже коли ви зареєструєтесь, станете бомжем. Бездомний бродяга хоче стати мільйонером, ваше завдання – допомогти йому це зробити.
 • Щоб розбагатіти, треба купити будинок, влаштуватися на роботу, відкрити бізнес, давати хабарі і заливати бабло в тюремний общак:

  Підвищуючи авторитет, відкриваються нові можливості. Адміністрація цього проекту постійно додає щось нове, нещодавно відкрився розділ для вкладів в МММ і Міліція.

  Для виведення доступно 6 платіжних систем та обмін на баланс для покупок з заохоченням на 10%. В реф. системі можна вибрати 7% на висновок або 20% на покупки.

 • Golden Tea. Єдина Golden гра з виведенням грошей, перекладена на кілька мов і використовується у всьому світі. Навіть іноземці купують тут кущі, збирають з них листя, продають їх і замовляють виплати.
 • Крім відсутності балів, у проекту є солідний бонус новачкам по 100 руб., це вагомий плюс:

  Малий кущ виходить безкоштовно, але він не такий прибутковий. Вкладайтеся в інші чагарники, а якщо грошей немає, використовуйте реферальну систему. Від 5 ліній запрошених учасників приходить 15%-5%-5%-5%-3%. Посилання та банери нададуть вам, шукайте гравців будь-якими способами.

  Заробіток на іграх з виведенням грошей не завжди змушує запрошувати користувачів. Хоча це теж вигідно, сам я активно співпрацюю з усіма представленими проектами. У мене тисячі рефералів, тому навіть якщо бали присутній, нічого страшного в цьому не бачу. До того ж з балами гри більш стабільні.

  13 перевірених часом ігор з можливістю заробітку

  Я давно збився з рахунку, скільки онлайн іграми з виведенням грошей з вкладень, я вже скористався. Реєструвався на сотні проектів, але виявилося, що деякі з них не встигають опрацювати і кілька днів.

  Гроші і час на них витрачені відлітають даремно, тому не вірте нікому, використовуйте ті проекти, які встигли набрати позитивну репутацію:

 • Golden Birds – ферма гра з виведенням грошей, в якій продаються різні пташки. Червоні для професіоналів приносять по 1750 яєць на годину, вони швидше окупаються, але і коштують дорого. Якщо внесете на баланс гроші, отримаєте +200%. Нічого вносити? За партнерці зараховується 30%-10%-5% з різних ліній рефералів.
 • Elvengold – проект викликає довіру хоча б своїм зовнішнім оформленням. Розробники зробили стратегію, яка нітрохи не гірше, ніж ігри без виводу грошей. Користувачам потрібно розвивати власні міста в середньовіччі. За 50 руб. роздається безкоштовно.
 • Robot Cash – для перевірки я купив на сайті кілька роботів. Отриману від них енергію продав, вивів гроші. Все до копійки прийшов, а на перший депозит ще й подарували 50%. Виплати понад 27 млн. руб., показують солідність проекту, він більше 2х років платить.
 • World Birds – ця гра виплатила трохи більше 33 млн. руб. На неї в рабство потрапляють зелені поросята, яких гравці продають. Щоб захоплювати полонених потрібно створити загін з скажених пташок. Для старту без вкладень додано бонус, виплати проводяться тільки на Payeer.
 • Golden Mines – бали є, але від їх накопичення можна позбутися отримавши VIP аккаунт. Дається він за внесення +5000 руб. на баланс. Адміністрація таким гравцям віддає вільних рефералів. Ну а сюжет гри побудований на видобутку руди з шахт гномами, їх тут кілька видів.
 • Chickens Farm – проста куряча ферма, з неї йде дохід від продажу яєць. Щедрими бонусами обсипають інвесторів. Майже півтора року проекту, подарунки за реєстрацію не дарують. Зате є щоденний бонус і з нуля легко почати на запрошеннях, від поповнень приходить 30%.
 • Money-Birds pro – нова гра зі старим сюжетом. Як і в багатьох інших іграх, користувачі відкривають пташині ферми, закуповують пернатих друзів і продають яйця. Від прибутку 50% надходить на висновок, а зняти кошти дозволяють без платіжних балів (запрошень рефералів). Головне активувати свій профіль, внісши на баланс 30 рублів.
 • Cat And Mouse – з цією простою грою ви зможете заробляти і без вкладень, так як новачкам дають подарунки, є щоденний бонус і вигідна партнерська програма (30% з депозитів). Чим треба займатися? Купівлею котів і продажем мишей. Виплати стабільні, на Payeer або Ківі, є кілька бонусів за поповнення балансу.
 • Lucky Farm – квіткова гра з виведенням грошей, про яку ми розповідали вище, створювалася цими ж розробниками. Це викликає довіру до проекту, тим більше він цікавий, фрукти збирати тут вигідно. Якщо підпишіться на групу ВК, отримаєте подарункові 20 рублів.
 • BestFerma – супер гра з виведенням грошей, з величезною кількістю акцій. Тут вас завалять заохоченнями та бонусами, а за місяць реально подвоїти вкладену суму. Проектом пішов 1024 день, саджанці закуповуються в будь-якій кількості, а плоди не вимагають постійно контролю, збирати їх можна коли завгодно.
 • Railwayclub – досить пройти реєстрацію, щоб з подарункового поїзди почали надходити квитки. Їх гравці обмінюють на реальні гроші і виводять прибуток без платіжних балів. Хоч балів ні, реф. системою варто користуватися, так як партнерка 3-рівнева. Крім відрахувань з депозитів (10%-3%-2%), кожна реєстрація приносить по 10 копійок.
 • Elf-lord – заробляй на ельфів, яких тобі треба найняти. Все можна купити 30 персонажів, вони приносять різні ресурси. Тварин можна скуповувати без обмежень, а для переробки продукції, передбачено кілька будівель. Заробляй без вкладень, виводь без балів на гаманці Яндекс, Payeer і AdvCash.
 • Ігри з офіційним висновком грошей дають фору багатьом іншим проектам для заробітку в мережі. Головне не зупинятися на одному проекті. Інвестиції потрібно розподіляти за кількома напрямками, а якщо ви хочете почати з нуля, то обов’язково шукайте людей, які теж хотіли б працювати граючись.

  Не віриться, що заробіток в інтернеті через ігри з виведенням грошей прибутковий? А ти зайди в мій звіт про доходи і переконайся в зворотному.

  Моніторинг ігор з виведенням грошей на 2017 рік допоможе величезної аудиторії знайти проекти, з якими вони гарантовано запрацюють. Шахраї активно рекламують свої сайти, я неодноразово натикався на них, тому краще відразу вибрати перевірені гри з даної збірки.