Монополія на гроші

Якщо запитати людей, яка настільна гра найпопулярніша, то без сумнівів більшість назвуть шашки чи дурня, але деякі точно згадають монополію.


Ця настільна гра, де потрібно було стати підприємцем і купувати різні компанії, змушувала годинами сидіти за столом і була вельми цікавою.

Монополія на гроші в інтернеті є захоплюючою грою, в яку грають сотні тисяч користувачів.

Також як в дитинстві ви зможете сісти за карту з компаніями і, отримавши фішки і стартовий капітал, почнете розвиватися. Завдяки всесвітній павутині вам не доведеться купувати саму гру і шукати супротивників.

Монополія з виведенням грошей

Самий популярний сервіс для гри в монополію на гроші – це Monopoly-club, тут можна швидко і легко зареєструватися, щоб відразу ж почати грати.

Грати в монополію на реальні гроші не обов’язково, можна грати і просто так, але це не так цікаво. Поле тут стандартне і на ньому ви знайдете відомі вам бренди:

Зайняті гравцями компанії підсвічуються кольором їх фішок, а правила гри стандартні. Мінімальна ставка становить 50 рублів, а максимальна 3000 рублів.

В гру можуть вступати від 2 до 5 гравців, тобто з максимальною ставкою і 5 гравцями, банк становить 15 000 рублів, і майже всю суму забирає собі переможець (10% комісія Monopoly-club).

Всі ігри проходять між реальними учасниками, а при бажанні ви можете покликати друзів і створити спеціальну гру, куди зможуть увійти лише ви і ваші знайомі.

Що стосується отримання виграшів, то в профілі вам буде потрібно вказати гаманець Webmoney. На нього будуть приходити виплати за запитом (обробляються 24 години). Щоб замовити висновок, потрібно набрати на балансі не менше 200 рублів.

Всім любителям віртуальних азартних ігор варто зареєструватися на Igrun. Цей сервіс пропонує цікаві ігри на гроші, а почати можна і без вкладень, використовуючи бонус.

Якщо ви вирішите використовувати монополію онлайн на реальні гроші, обов’язково потренуйтеся в безкоштовному режимі і наберіться досвіду. Як правило, ігри тривають не довго, тому за кілька годин ви зможете взяти участь в десятках розіграшів і, якщо пощастить, зберете непогану суму.