Можливості телеграм-бота @Trigger_new_bot

9-15-2020

Створення та експлуатація робітників чатів користується все більшою популярністю у тих, хто не прив’язується до єдиного місця роботи або прагнути до мобільності. Використання зручних месенджерів, таких як телеграм спрощує вирішення багатьох завдань, а новий бот @Trigger_new_bot підвищує ефективність застосування його функціоналу. Крім традиційного обміну повідомленнями та файлами різних форматів з чат-ботом можна створювати тригери і розширити практичні можливості месенджера.

Можливості і функціональні переваги чат-бота
Після установки, новий бот в чаті, де бере участь більше трьох співрозмовників, активується тригером, будь-яким наперед заданим словом. Новий продукт від розробника Bot Creators крім цих особливостей має і ряд унікальних можливостей, які сміливо можна віднести до його переваг при порівнянні з іншими ботами:

використовуючи в робочому чаті і створивши тригер «договір» можна забезпечити автоматичну видачу необхідного і запитуваної документа, теж стосується і тригера «реквізити» або «контактний телефон»;
завантажений функціонал видачі коментарів, медіа та інших файлів по триггерам, інструкцій і рекомендацій дозволяє використовувати бот як чату для організації роботи служби клієнтської підтримки;
всі тригери працюють без прив’язки до часу, тому в будь-який момент активації чату можна отримати файли або відповіді, картинки та інструкції у відповідь за створене повідомлення будь-яким учасником чату.

Універсальний бот @Trigger_new_bot підходить для організацій та приватних осіб листувань, а самі створені тригери працюють без обмежень і прив’язки до тимчасового інтервалу. Працюючи в віддаленому режимі або вважаючи за краще високий рівень мобільності, такий чат-бот забезпечує виконання всіх необхідних завдань.

Додаткові можливості та практичне застосування
Функціональний і практичний бот дає можливість спростити виконання повсякденної роботи і забезпечує певну автоматизацію. Організація робочого процесу із застосуванням сучасних технологій допоможе знайти унікальні конкурентні переваги і розвиток бізнесу.

Універсальний бот @Trigger_new_bot підходить і для особистих чатів, і його функціонал можна використовувати для створення напоминалок про різні події. Необмежена кількість створюваних тригерів, не прив’язаних за терміном дії до часу забезпечить зручність спілкування і обміну інформацією в будь-якому чаті.