Можна зламати Webmoney?

У платіжної системи Webmoney найбільша кількість зареєстрованих користувачів, у порівнянні з аналогами Рунета.

На даний момент вона є найпопулярнішою і багато в чому величезну популярність їй приніс високий рівень безпеки. Багаторівневий захист забезпечує збереження коштів, це найважливіший фактор для користувачів.

Можна зламати Webmoney? Напевно, немає жодної системи, яку неможливо було б зламати. Виходячи з цього, навіть багаторівневу захист цієї платіжної системи можна обійти. Так, зробити це буде досить складно, але адже і хакери постійно вдосконалюють свої знання, розробляючи усе більш складні і досконалі програми.

Злом гаманця Webmoney

За довгі роки розвитку цієї компанії, були відзначені поодинокі випадки злому гаманців, так і повірити в них вкрай складно. Природно, зараз не розглядаються ситуації, в яких винні самі користувачі, т. к. в першу чергу, ми повинні обмежити доступ до файлів ключів, пароль і стільниковому телефону.

Може шахрай отримати необхідну інформацію для злому гаманця? Як ви думаєте, чому при збереженні ключів користувачам радиться перенести їх на флешку або диск? Справа в тому, що деякі види вірусів відкривають шахраям доступ до файлів комп’ютера, серед яких може знаходитися файл ключів.

Ви скажете, що у нього немає пароля, і він не зможе увійти? Перехопити пароль ще простіше, ніж поцупити файл ключів.

Єдиний останній рівень захисту, який може зупинити шахрая – це підтвердження транзакцій за номером телефону. По теорії, номер телефону можна змінити, але зробити це можна тільки при наявності доступу до старим номером (або за заявою в компанію).

Як обходять зловмисники такий захист не зрозуміло, але як заявляють жертви, на їхніх гаманцях змінюються всі дані.

З електронними гаманцями Webmoney проводиться безліч видів обманів. Найчастіше, отримання доступу можливе за рахунок впровадження спеціального вірусу. Одні віруси перехоплюють дані при обміні з сервером, інші дозволяють копіювати файли з комп’ютера і так далі.

Був один цікавий вірус для користувачів Webmoney, який визначав скопійований номер гаманця в буфер, а після цього змінював його на інший. Зовсім не багато людей перевіряють номер гаманця при його копіюванні і вставці, тому вони підтверджували транзакції і шахраї отримували гроші.

Коли користуєшся електронною валютою, потрібно бути уважним і звертати увагу на кожну дрібницю. Крім цього, потрібно обов’язково оновлювати клієнт, використовувати кілька рівнів захисту, не скачувати сумнівних програм (типу зломщики для Webmoney) і періодично обновляти бази антивірусу.