Миттєві виплати на Wmmail

Лідируючий кликовый спонсор Wmmail не просто так отримав таку велику популярність.


Користувачі даного поштовика отримують величезний функціонал, а в додаток до цього, тут передбачена продумана рейтингова система. З її допомогою, при активному використанні сервісу можна отримувати додаткові привілеї.

Миттєві виплати на Wmmail – це один з плюсів, який доступний всім користувачам.

Сума автоматичної виплати обмежена, але чим більше у вас рейтинг, тим більшу суму ви зможете отримувати на гаманець без очікування. Єдиний нюанс, це можливість замовити таку виплату всього 1 раз в 24 години.

Автовиплати з Wmmail

Новачки, що володіють рейтингом у 10, не можуть користуватися цією можливістю. Всі заявки стандартно обробляються в ручному режимі, що займає 3 робочих дні. Зверніть увагу, що вихідні не враховуються, тому, якщо ви замовили виплату в четвер, то прийде вона тільки наступного тижня.

Якщо у вас рейтинг від 10 до 100, то ви можете на автоматі вивести до 25 центів. Кожна наступна сотня рейтингу буде збільшувати суму для миттєвого виведення на 50 центів:

Ось наочний приклад. Як бачите, рейтинг понад 400, а сума для автовиплати складає 2$. Тобто 0.5$*4=2$. Коли рейтинг перевищить 500, можна буде виводити 2.5$ і так далі.

ВАЖЛИВО: Ці умови діють тільки для тих, у кого атестат гаманця нижче персонального. Якщо у вас більш високий атестат, то кожна сотня рейтингу буде збільшувати суму виведення на 2$.

При замовленні автоматичної виплати гроші надходять на рахунок протягом пари хвилин (іноді бувають незначні затримки):

Почали користуватися сервісом Wmmail? Тоді обов’язково прагніть до підвищення свого рейтингу, щоб отримувати миттєві виплати. Це набагато зручніше і безпечніше, незважаючи на більш ніж 10-річний стаж роботи проекту, краще зберігати гроші у своєму гаманці або навіть виводити їх у реальну валюту.