Накрутка кліків по рекламі і на сайт

Початківці вебмастера часто цікавляться можливістю підвищити доходи зі своїх сайтів, але більшість способів вимагають вкладення серйозних зусиль.


Хтось радить створювати инфопродукты, деякі пропонують запускати розсилки, але самий простий спосіб заробляти на своєму сайті більше – це використовувати накрутку переходів по рекламі.

Накрутка кліків по рекламі і на сайт обходиться зовсім недорого, а якщо робити все правильно, то жоден рекламний сервіс не зможе визначити, що ви платите людям і використовуєте клікфрод.

У цій статті ми покажемо, як накрутити кліки, а спосіб можна використовувати не тільки для накрутки реклами, але і для збільшення відвідуваності свого ресурсу.

Як накрутити кліки?

Щоб запустити накрутку кліків по посиланню, вам буде потрібно зареєструватися на клікових спонсорів.

Найкращий сервіс – це Wmmail, так як на ньому багато активних користувачів і можна швидко одержати необхідну кількість переходів. До того ж, на цьому букс можна платити по 1 центу за кликовое завдання (на Seosprint дорожче – мінімум 60 копійок).

Щоб ніхто не міг відстежити, що ви використовуєте накрутку, потрібно вимагати від користувачів переходів на сайт з пошукових систем.

Сотні тисяч людей готові допомогти вам накрутити рекламу або відвідуваність, за копійки. Саме головне не забути згадати, що переходи повинні виконуватися саме з пошукових систем. Ось докладна інструкція дій:

1. Проходьте звичайну реєстрацію на Wmmail і поповнюєте баланс. На яку суму вирішуйте самі, для початку 2-3 доларів буде цілком достатньо:

Поповнювати рахунок можна з Webmoney або, використовуючи будь-які інші способи через Roboxchange.com (банківські картки, i-box, з балансу телефону, будь-які електронні гроші).

2. Після цього переходьте на панель рекламодавця і вибираєте створення нового завдання:

3. Тепер потрібно скласти докладну інструкцію для виконавців. Назва завдання ставте будь, опис складайте докладне:

У графі URL вкажіть посилання на пошукову систему, щоб виконавець відразу переходило в Яндекс.

Зверніть увагу, що крім вимоги виконати перехід з пошукових систем, потрібно щоб виконавець зробив декілька переходів по сайтах. Це підвищить природність його дій, щоб накрутку не відстежили, теж додайте таку вимогу.

4. На наступному кроці потрібно налаштувати своє завдання. Є кілька важливих параметрів, потрібно обмежити кількість виконань, щоб накрутка не викликала підозр. Також, використовуйте гео-таргетинг, щоб на ваш сайт переходили люди з певних міст і країн:

Час на виконання виставляйте мінімальне 10-20 хвилин, цього достатньо. Що стосується ціни, то залишайте її в 1 цент, за кликовое завдання цього вистачить.

5. Все, завдання створене, залишається лише поповнити його баланс. Спочатку потрібно перейти по відповідному посиланню зі списку створених завдань:

Потім відкриється сторінка, де можна вказати кількість виконань і провести оплату:

Гроші миттєво списуються з балансу, і завдання стає активним. Тепер вам почнуть приходити звіти від виконавців, які вже почали допомагати вам, накрутити кліки.

На Wmmail є функція підйому завдань, варто це 1 цент. Пару раз в добу можна піднімати завдання в списку, щоб отримувати більше виконань. Для цього потрібно натискати на кнопку і підтверджувати оплату підйому.

Даний спосіб накрутки кліків є найпоширенішим, і користуються ним навіть досвідчені вебмастера. Оплачуючи по 1 центу перехід по баннеру і, отримуючи за це хоча б 5-10 центів, ви вже в плюсі, а з 10 накручених кліків вже можна отримати 1$, що дуже непогано.