Накрутка лайків і передплатників ВКонтакте з V-like

Накрутки в соціальних мережах використовуються досить часто, причому платити за них не обов’язково.


Є безліч сервісів, в яких можна користуватися взаємністю, тобто брати участь в накрутках і за рахунок цього накручувати свої показники. Вконтакте використовується в Рунеті набагато частіше, тому ми розглянемо кращу систему для накрутки в цій соц. мережі.

Накрутка лайків і передплатників ВКонтакте з V-like, це оптимальний варіант збільшити популярність своєї сторінки. Усі завдання виконуються реальними користувачами, а гроші платити не обов’язково. Якщо ж ви не хочете брати участь в чужих накрутки, то тут пропонуються найнижчі ціни.

Як накрутити лайки і передплатників Вконтакте?

Реєстрацію проходити в системі V-like не потрібно, можна авторизуватися через свій профіль. Після цього ви будете спостерігати панель виконавця:

За вступ у кожну з груп, вам нараховується 20 копійок. Також, гроші можна заробляти на лайку, доповненнях в друзі і завданнях. Серед завдань ви знайдете не тільки ті, які пов’язані з використанням Вконтакте. Тут вам можуть запропонувати пройти реєстрацію або написати коментарі:

Всі отримані гроші можна легко направити на накрутку. У першому скріншоті ми виділили кнопку, яку потрібно натиснути, щоб створити свою компанію. Після переходу по ній, відкривається наступна сторінка:

У верхній частині є кілька вкладок, для замовлення певного типу накрутки. За 1000 вступів в групу, як бачите, списується 500 рублів. А от 1000 лайків обійдеться всього в 200 рублів.

Щоб додавати друзів, доведеться платити по 250 рублів за кожну 1000 заявок. Щоб отримувати аудиторію, яка вам потрібна, передбачений таргетинг. Можна вибрати стать і країну для виконавців.

Щоб не витрачати час на виконання роботи, можете поповнити свій баланс будь-яким зручним для вас способом:

платёжные системы

З Яндекс.Грошей Webmoney переводити гроші на рахунок вигідніше, тому краще використовуйте ці варіанти. А якщо у вас немає електронних грошей, і ви хочете зробити переклад з банківської картки, то скористайтеся обмінниками.

За допомогою системи BestChange ви можете вигідно обміняти гроші і отримати їх на Яндекс гаманець, після чого перекласти в систему V-like:

сбербанк на яндекс деньги

В цьому прикладі видно, що обмінюючи гроші з Ощадбанку на Яндекс.Гроші, можна отримати навіть більшу суму. Для поповнення з Яндекса на V-like немає комісії, тому сума буде більшою, ніж та, яка спишеться з вашої картки.

Накрутка лайків і передплатників ВКонтакте, займає небагато часу, а використовуючи різні хитрощі, ви зможете непогано заощадити і швидко розкрутити свій профіль.