Накрутка передплатників в Instagram

Проектом Instagram починають користуватися все більше людей з Рунету, що робить цей сайт популярним не тільки за кордоном.


Додаючи нові фотографії в своєму профілі, всім хочеться збирати якомога більше лайків, але досягти цього не просто, тим більше, якщо сторінка створена в комерційних цілях (для брендування).

Накрутка передплатників в Instagram – оптимальний спосіб збільшити популярність своєї сторінки, а також добитися максимальної кількості лайків. Не знаєте, як накрутити передплатників у Инстаграме? Ми розповімо вам про декілька способів, для яких не потрібно вкладати свої гроші.

Безкоштовна накрутка в Instagram

Скористатися накруткою можна через різні сервіси, ми розглянемо найпопулярніші, а ви зможете вибрати підходящий для вас варіант:

1. VkTarget.
Популярний сервіс по накрутці в різних соціальних мережах, який працює і з Инстаграмом. Щоб не вкладати гроші, вам потрібно спочатку набрати гроші на своєму рахунку, а зробити це можна за рахунок вступу в групи, лайки, додавання відео, підписку на інших людей та багато іншого.

Виконувати завдання можна через Вконтакте, Facebook, Twitter або YouTube, а витрачати на накрутку в Instagram:

При створенні нової компанії, вам потрібно вказати, яку дію виконає виконавець – підписатися або поставити лайк. Потім вказуєте посилання, при необхідності користуєтеся додатковими налаштуваннями і запускаєте завдання. Аудиторія системи велика, тому накрутка повинна бути швидкою.

2. Addmefast.
Зарубіжний проект, на якому не передбачено російської мови, але скористатися ним не складно. Тут вам також потрібно спочатку заробити поінти, виконуючи завдання інших користувачів.

Аккаунтів, якими ви зможете скористатися для заробітку тут ще більше. Як тільки наберете певну кількість поінтів, можна створити власну компанію:

Як бачите, на вибір пропонується накрутка лайків і передплатників. Вибираєте підходящий варіант і продовжуєте заповнювати форму:

Просто вказуєте своє ім’я в Инстаграме і в нижньому полі (CPC) вказуєте суму поінтів, яку будуть отримувати виконавці. Зберігаєте налаштування і чекаєте, поки на вашу сторінку почнуть підписуватися.

3. Wmmail.
Цей проект відрізняється від двох попередніх, так як через нього накручують не тільки соціальні мережі.

Головний плюс цієї системи – можливість замовити передплатників всього по 1 центу. А щоб не платити зі своєї кишені, можна виконати дорогі завдання, наприклад, по 1 долару. Таким чином, ви отримаєте 100 передплатників, виконавши всього одне завдання:

Створювати такі завдання легко, так як текст у них складається довільно. Перейдіть у розділ для рекламодавців і створюєте нове завдання, після чого заповнюєте назва і вимоги:

оформление задания на Wmmail

Залишиться лише вказати вартість виконання. Завдання з підпискою на Instagram просте, тому одного цента буде цілком достатньо.

Аналогічним чином можна накручувати передплатників в Instagram за допомогою Seosprint. Це теж кликовый спонсор, де мінімальна ціна за виконане завдання становить 24 копійки. Трохи вигідніше, ніж на Wmmail, але рекламодавців тут набагато більше, тому завдання виконуються рідше.

Накручувати лайки і передплатників у Инстаграме легко, та й робити це можна без витрат. Спробуйте зробити свою сторінку популярною, адже багато користувачів підписуються тільки тоді, коли профіль вже володіє великою кількістю передплатників.