Налаштування головної сторінки Яндекса

Найпопулярніші сайти завжди пропонують своїм користувачам різні налаштування, щоб змінювати структуру або дизайн сайту.


Такий функціонал нагоді для підвищеної зручності, адже у кожного свої уподобання. Компанія Яндекс не є винятком, вона пропонує своїм користувачам масу параметрів.

Налаштування головної сторінки Яндекса допомагає зробити пошукову систему найзручнішим сайтом.

У багатьох встановлений Яндекс, як стартова сторінка, вона відкривається при запуску браузера. Буде набагато зручніше, якщо на цій сторінці буде не тільки форма пошуку, але і інші віджети.

Зроби Яндекс під себе

Після переходу до пошукової системи, у кожного користувача є можливість змінювати параметри. Якщо на головній сторінці Яндекса немає особистих налаштувань, то вам потрібно авторизація або реєстрація.

Створюйте профіль в цьому пошуковику і після входу побачите шестірню:

Вибираєте «Налаштувати Яндекс» і після цього відкривається сторінка, де виділені окремо всі віджети. Їх можна легко переміщати або видаляти, натиснувши на хрестик:

Різноманітність віджетів досить широке, а у верхньому лівому куті міститься посилання для перегляду списку доступних розширень:

Потім відкриється вікно, де представлено багато різних віджетів, їх можна додати на головну сторінку. Для зручності вони розділені на кілька категорій:

Вебмастера можуть встановити віджети для відстеження показників сайтів, автолюбителі переглядати оголошення, встановлювати блоки з новинами і багато іншого. Для прикладу було обрано кілька віджетів:

Вони відображаються прямо під формою пошуку, іноді навіть не доводиться заходити на інші сайти, адже все потрібне відображається на головній сторінці Яндекса. Ви можете встановлювати скільки завгодно віджетів, сторінка розтягується вниз.

На Яндексі є багато додаткових сервісів (Директ, Гроші тощо), для кожного з них є окремі віджети.

Всього кілька хвилин займає налаштування головної сторінки Яндекса, після чого ви отримаєте зручний функціонал і відразу всю необхідну інформацію в одному місці.

Спробуйте зробити це в своєму обліковому записі, щоб в майбутньому вам не довелося витрачати час на відвідування різних сайтів і скоротити витрати часу на пошук інформації.