Навіщо потрібні Фотки Wmmail?

Кликовый спонсор Wmmail істотно відрізняється від аналогів тим, що тільки на цьому поштовику є широкий функціонал.


Все більше людей починають користуватися саме цим сервісом для заробітку в мережі, і їх вибір очевидний. Крім простих завдань і серфінгу, тут є розділ з іграми, магазин статей і навіть розділ для зберігання фотографій.

Навіщо потрібні Фотки Wmmail? Таке питання часто задавали користувачі цього поштовика, після оновлення системи. Зараз пройшло вже багато часу з моменту відкриття розділу з фотографіями і користуються ним досить активно.

Сюди не тільки завантажують свої фотографії, але і діляться різним контентом, завантажують скріншоти, додають смішні картинки і так далі.

Фотографії на Wmmail

Завдяки новому розділу даний поштовик частково наблизився до соціальних мереж. Тепер користувачі Wmmail не тільки працюють, але й розважаються в одному місці. Додаткова реєстрація на Facebook.wmmail не потрібно, ви можете перейти до цього інструменту з головного меню (блок Спілкування):

Після переходу в розділ ви побачите нове меню, а зверху розташовані значки з лічильником ваших альбомів і завантажених фотографій:

Також тут є список з останніми завантаженими зображеннями. Заради інтересу ви можете подивитися, як все це працює, але зараз розділом найчастіше користуються для роботи. Наприклад, якщо в завданні необхідно відправити скріншот, його можна завантажити фотки і легко передати рекламодавцеві.

Щоб завантажити зображення в головному меню потрібно натиснути «Завантажити фото» і після цього з’явиться проста форма:

Вибираєте файл на своєму комп’ютері, вказуєте альбом і розташування логотипу Wmmail. Правильно підбираєте розділ завантаженої картинки і тиснете кнопку «Завантажити». Нагадуємо, що реклама, нецензурна лайка і порушення законів РФ призведе до блокування зображень.

Коли фотки або картинки завантажені, ви зможете зайти в альбом і вибрати одну з них:

Для прикладу ми завантажили картинку з автомобілем, і тепер вона знаходиться в одному з альбомів. Натискаємо на неї, і вона відкривається у великому форматі. Під нею буде блок з посиланнями для вставки:

Тепер ми можемо використовувати лінк на картинку, наприклад, для відправки звіту. А також можемо використовувати коди вставки, щоб додати зображення в темі альтанки. На вибір пропонується два варіанти, звичайна вставка або вставка зі спойлером.

Фотки на Wmmail це корисний інструмент, який може стати в нагоді вам навіть поза цього проекту. Наприклад, якщо вам потрібно відправити комусь картинку або фотографію, просто завантажте її в альбом і відправляйте пряме посилання.