Навіщо потрібні кредити на Wmmail?

Зміст

 • Внутрішня валюта Wmmail
  • Біржа кредитів на Wmmail
   • Як переводити і брати кредити на Wmmail?

Функціонал поштовика Wmmail досить широкий, тому користувачі цього сайту часто задаються різними питаннями, по використанню сервісу.


Чимало запитань пов’язано з кредитами – внутрішньою валютою сайту, курс якої постійно плаває.

Навіщо потрібні кредити на Wmmail? Вони знадобляться вам для різних цілей. Наприклад, щоб передати будь-яку суму іншому користувачеві, адже долари перекладати не можна. Також, кредити потрібні для додавання рефератів на біржу замовлення та серфінгу. Використовуючи кредити, можна непогано заощадити на оплаті серфінгу сайтів.

Внутрішня валюта Wmmail

Отримати кредити можна різними способами, наприклад:

 • купити їх на біржі;
 • заробити на серфінгу;
 • збирати «халяву» в альтанці;
 • замовляючи розсилки;
 • запустивши завдання щодо переведення кредитів.

Про останньому варіанті хотілося б сказати окремо. Багато хто знає, що курс кредитів змінюється і з допомогою цієї валюти можна економити на серфінгу, тому серед завдань є маса пропозицій по переводу кредитів.

Якщо на вашому балансі накопичилася чимала сума кредитів, не поспішайте продавати їх на біржі. Ви можете скористатися завданнями:

У спеціальному розділі є маса різних пропозицій. Іноді вони бувають більш вигідними, ніж ті, які додані на біржі. Виконувати їх просто, потрібно лише створити PIN з певною кількістю кредитів і передати його в якості звіту іншому користувачеві. Після цього ви отримаєте винагороду в доларах.

Біржа кредитів на Wmmail

На біржі внутрішньої валюти цього поштовика є маса різних пропозицій по обміну. Якщо постійно перевіряти нові ставки, можна знайти досить вигідні пропозиції.

Наприклад, коли новачок точно не знає, за скільки продати кредити або хоче зробити це максимально швидко, він встановлює мінімальний курс. Саме з-за цього в загальному графіку і бувають серйозні зміни:

На жаль, такі шанси випадають дуже рідко, та й з-за великої аудиторії користувачів, практично ніколи не вдається швидко викупити кредити за низькою ціною.

Як переводити і брати кредити на Wmmail?

Для цього вам потрібно зайти в розділ «Переклад кредитів». Там буде представлено відразу дві форми, які необхідні як для відправки, так і для отримання внутрішньої валюти:

Якщо потрібно отримати кредити, то вводите ПІН-код та пароль, а якщо потрібно передати, то натискайте на зелений плюс, після чого відкриється нова сторінка:

Форма проста, вказуєте кількість переданих кредитів, пароль для їх отримання, пароль для операцій від свого профілю. Функція дублювання потрібна для створення відразу декількох ПІН-кодів.

Після створення одного або декількох перекладів у списку кодів ви будете спостерігати необхідну інформацію, для передачі одержувачу:

Відправляєте значення з перших двох стовпців і тим самим переводите кредити на рахунок іншого користувача.

Кредити Wmmail – це універсальна валюта, з якою вам обов’язково доведеться зіткнутися при активному використанні сервісу. Найголовніше, що тепер ви знаєте набагато більше про це вигляді грошей найпопулярнішого кликового спонсора і зможете повністю оцінити можливості їх використання.