Навіщо проводити конкурс коментаторів?

Зміст

  • Чим корисний ТОП коментаторів на сайті?
    • Як встановити ТОП коментаторів на WordPress?

Досвідчені вебмастера використовують різні хитрощі для поліпшення показників своїх ресурсів.

Власникам майданчиків створених через WordPress застосовувати їх набагато простіше, так як для цього створені необхідні плагіни. Одним з них є плагін відображення списку активних і останніх коментарів.

Навіщо проводити конкурс коментаторів? На багатьох сайтах встановлений віджет з Топ коментаторів, причому в деяких віджетах навіть не відключені зовнішні посилання. Навіщо вебмастера це роблять, адже нерозумно залишати зовнішні посилання з головної сторінки, на це є свої причини.

Чим корисний ТОП коментаторів на сайті?

Перша і, мабуть, основна причина додавання такого віджету – це підвищення інтересу відвідувачів до написання коментарів. Якщо у вас досить добре розкручений проект, то можете не сумніватися, що люди будуть писати якомога більше коментарів, лише б вийти в ТОП коментаторів.

Залишати посилання індексованими не варто, посилання з головної сторінки або навіть наскрізні посилання стануть надто щедрою винагородою активних коментаторів. Деякі все ж залишають їх відкритими, навіщо? Це ще один спосіб залучення відвідувачів і посилальної маси.

Справа в тому, що якщо на вашому сайті можна буде отримати жирну зовнішнє посилання безкоштовно, про це обов’язково почнуть розповідати. У мережі постійно публікуються статті на тему безкоштовних посилань, а також лунають бази трастових сайтів.

Якщо ваш ресурс потрапить у ці бази, кількість відвідувачів зросте, але буде дуже багато спаму і доведеться витрачати на його очищення багато часу.

Замість того щоб відкривати індексацію, встановіть грошові винагороди активних коментаторів. Величезні гроші в це вкладати не обов’язково, але потрібно створити ажіотаж, щоб почалася боротьба за перше місце та отримали багато коментарів.

Коментарі позитивно позначаються на просуванні сайтів, їх можна порівняти з унікальним контентом.

Крім використання цієї хитрості, ви можете накрутити коментарі через Wmmail, Advego і Qcomment. Використовуйте накрутку паралельно, але створюйте одноразові завдання, щоб користувач міг отримати багато грошей за завданням і заодно вийти в ТОП коментаторів.

Як встановити ТОП коментаторів на WordPress?

Спеціальний віджет для додавання блоку з активними коментаторами називається Top Commentators Widget.


Встановлюється він, як і інші плагіни, а після завантаження, не забудьте заглянути в налаштування:

Параметрів у цього плагіна багато, але розібратися в них не складно. Найголовніше не забудьте вказати назву відображається в блоці), додати себе в третій сходинці, щоб виключити з ТОПа і вказати фразу, яка буде відображатися, якщо ще ніхто не написав коментар.

У параметрах ви зможете вказати, скільки місць буде в Топі, як часто він буде оновлюватися, будуть імена авторів посиланнями і, як вони будуть відкриватися і багато іншого. Тут все за бажанням. Окремо хотілося б сказати про другу частину налаштувань:

Це і є функція приховування посилання. Якщо ви хочете, щоб посилання коментаторів індексувалися, то залишайте NO, в іншому випадку, потрібно поставити значення YES.

Комментируемость сайту – це важливий показник, над яким потрібно працювати і покращувати його будь-якими способами. Якщо у коментарях під вашими записами буде багато записів, значить, вам вдалося захопити увагу відвідувачів, а це прямий шлях до популярності.