Не бійтеся бути першими

Зміст

  • Оригінальний підхід у бізнесі
    • Приклади оригінального підходу до бізнесу

Підприємці завжди знаходяться у пошуках таких дій, які допомогли б їм зробити свій бізнес більш прибутковим.

Вивчаючи діяльність інших бізнесменів, вони намагаються виділити найбільш кращі шляхи розвитку і нерідко копіюють моделі бізнесу, що частково є ефективним варіантом.

Було б значно краще, якби ви не копіювали дії інших підприємців, а на основі проведених досліджень виділяли корисну інформацію і намагалися модифікувати техніку ведення бізнесу. Деякі способи розвитку можна комбінувати, тим самим отримуючи унікальну стратегію, з якою ви станете одним з перших у своїй ніші.

Оригінальний підхід у бізнесі

Не бійтеся бути першими, практика показала, що впровадження незвичайних стратегій і тактик, допомагає домогтися лідерства та обійти конкурентів. У деяких випадках можуть допомогти навіть такі дії, які здійснюються в галузях, не мають ніякого відношення до вашої діяльності.

Ефективність може бути різної, але за рахунок оригінальності, ви як мінімум привернете до себе увагу.

Існує безліч способів стати одним з перших і для цього зовсім не обов’язково придумувати новий товар чи вид послуг, можна доповнити їх чимось цікавим, що дозволить виділитися із загальної кількості підприємців.

На практиці цим вже активно користуються, адже безліч ринків вже переповнені, і щоб розвиватися бізнесменам потрібно знаходити нестандартні шляхи розвитку.

Приклади оригінального підходу до бізнесу

Є безліч прикладів, коли підприємцям вдавалося вийти в лідери, за рахунок незвичайних дій. Наприклад, один з інфобізнесменов, розробив електронну версію журналу, в якому публікувалася цікава для цільової аудиторії покупців інформація.

За нетривалий період часу, його журнал допоміг набрати величезну базу передплатників, які стали активними покупцями.

Щоб придумати, чим доповнити свій бізнес і тим самим внести оригінальності, проаналізуйте інтереси цільової аудиторії, в більшості випадків це призводить до потрібних думок і допомагає вирішити проблему відсутності свіжих ідей.

Заведіть собі звичайний блокнот або щоденник, який завжди буде поруч з вами. Ідеї можуть приходити в вашу голову в різний час, найголовніше вчасно їх фіксувати. Ваша голова – це кращий генератор оригінальних ідей, найголовніше переглянути погляди і навчитися бачити те, чого не бачать інші.