Не можу зробити репост Вконтакте, що робити?

Кількість шанувальників сайту Вконтакте зашкалює, а разом з цим зростає кількість питань, пов’язаних з використанням соціальної мережі.


Ми вже розповідали, як видалити паблік і як відправити відео одного. Зовсім недавно, один із знайомих запитав, чому не робиться репост записів і я вирішив в цьому розібратися.

Не можу зробити репост Вконтакте, що робити? Не кожного запису можна додати до себе на стінку, є деякі обмеження. Але якщо не можна зробити перепост, то чому б просто не скопіювати пост. Зробити це також просто, а іноді це залишається єдиним варіантом.

Розповісти друзям не працює, як зробити репост?

Ви знали, що Вконтакте можна робити приватні спільноти, куди користувачі можуть вступити тільки за запрошенням? Виставляється тип групи в налаштуваннях. Якщо не можете зробити репост зі свого майданчика, міняйте її тип:

Якщо ви перебуваєте в приватному співтоваристві, робити репости з нього ви не зможете. Навіть якщо поставити лайк, посилання для репоста не з’явиться:

При натисканні на рупор, ви також не зможете поділитися записом в якій-небудь групі або на своїй сторінці. Встановлено захист, тому єдиний варіант – це відправити пост через повідомлення:

Аналогічна ситуація буде при спробі зробити репост зі стіни відкритої групи, якщо запис залишив користувач. Коли там вводиться повідомлення, можна вибрати «Від імені групи», тільки в цьому випадку, потім можна буде зробити репост:

Якщо вам сподобалася якась запис і ви хотіли б її роЗміст ити на своїй стінці, але це неможливо, просто скопіюйте текст і натисніть на картинку правою клавішею миші, щоб вибрати «Копіювати URL зображення».

Потім вставляйте посилання в нову запис і картинка відразу ж буде прикріплена до посту (після цього посилання можна видаляти):

Ось так просто можна швидко скопіювати зображення. Це може вам стати в нагоді, навіть якщо репости доступні, адже розміщуючи запис від свого імені, її можуть зарепостить інші користувачі.

А ви знаєте, що ваша улюблена соціальна мережа може приносити прибуток? Дізнайтеся більше про заробіток Вконтакте через букси і виконуйте легкі завдання.

Коли не виходить зробити репост, не намагайтеся знайти секретний метод, ця функція може бути недоступною. В такому випадку простіше скопіювати пост вручну.