Не працюй, але заробляй з Bitrobot

Кому подобається вставати вранці, займатися складною роботою, постійно працювати і отримувати за це копійки? Життя-сувора штука, не завжди вдається знайти своє призначення, а брак грошей змушує займатися чимось іншим.


Добре, що завжди можна зробити вигідні вклади і покращувати своє фінансове становище.

Не працюй, але заробляй з Bitrobot, якщо тобі набридло жити на одну зарплату. Це унікальний проект, відкритий реальною компанією.

Команда трейдерів і програмістів розробила програму, з якою вдається стабільно заробляти на криптовалютах. Всі операції проводяться ботом, а вкладені у неї гроші швидко прокручуються.

Сайт закритий!

Пасивний заробіток з Bitrobot

З цим проектом точно кожен зможе стати інвестором і отримувати пристойні гроші. Після проходження звичайної реєстрації, ви побачите основне меню, через нього поповнюється баланс, відкриваються депозити і виводяться гроші:

Як бачите, тут є й інші пункти для переходу в додаткові розділи. Для заробітку достатньо користуватися тільки першими трьома вкладками.

У особистому кабінеті постійно оновлюється інформація про те, скільки грошей на балансі, в депозитах і яка сума вже виведена з проекту:

Мінімальна сума поповнення 10$, а висновок від 1$. Для клієнтів розроблено кілька лотів, по яким вкладаються гроші в проект. Є зручний калькулятор для розрахунку прибутку, вносити можна довільну суму.

Ось описи тарифів на Bitrobot:

  • ЛОТ 1 – 10$-200$ до 10 днів 1.2% на добу.
  • ЛОТ 2 – від 10$ до 20 днів по 1.5% на добу.
  • ЛОТ 3 – від 10$ до 30 днів по 2% на добу.
  • ЛОТ 4 – від 10$ до 40 днів з 4.5% на добу.
  • ЛОТ 5 – від 500$ до 70 днів по 5% на добу.

Вибирайте умови, які вам підходять. Природно, останній лот найбільш вигідний, так як по 5% на добу не пропонує отримувати жоден інший проект.

Тільки уявіть, ви вкладаєте 500 доларів і протягом 70 днів отримуєте за 25$. При закритті тарифу, загальний профіт складе 375$. Кошти нараховуються кожен день, можете їх виводити, щоб не переживати.

Висновок тут працює кілька платіжних систем:

Сотні користувачів вже отримали виплати з цього сайту, про це свідчать численні позитивні відгуки в інтернеті. Кожен день в Bitrobot продовжують вкладати гроші.

Мінімалка 10 доларів, але найбільш активні інвестори роблять депозити в кілька разів більше:

Немає стартового капіталу? І цю проблему можна вирішити. Використовуйте різні способи набору рефералів і залучайте нових учасників.

В системі працює 2х рівнева партнерська програма (6%-2%). З першої лінії надходить 8%, якщо загальна сума вкладених грошей рефералами перевищує 1000$.

Сайт Bitrobot відкритий у вересні 2016 року, а компанія, яка його запустила (Bitcoin Trader Ltd) відкрилася роком раніше.

Проект Bitrobot молодий, але вже показав непогані результати. З ним активно починають заробляти нові користувачі, а все тому, що умови вигідні, величезні внески не потрібні і позитивні відгуки. Спробуйте і ви, 10$ це не такі великі гроші, щоб відмовлятися від можливості стати багатшими.