Необмежений і простий заробіток з Sarafanka

Своїми акаунтами в соціальних мережах багато людей не активно користуються, адже кожна сторінка може приносити дохід.


Головне знайти хороший сервіс і скористатися вигідними умовами. Про сайт Сарафанка ви повинні були чути, це стара система накруток в соц. мережах, яку сильно змінили.

Необмежений і простий заробіток з Sarafanka притягує увагу користувачів. Тільки тут можна за півгодини роботи отримати до 200$ і це не міф.

Є купа відгуків учасників цього проекту, які отримують ще більше, але для цього доводиться витрачати більше часу і заплатити за тарифи.

Sarafanka – реєстрація, відгуки, розлучення чи ні?

Почнемо з того, що проходження реєстрації на цьому сайті займає не більше 2х хвилин. Вказавши адресу пошти, придумавши пароль, ви вже можете увійти в свій профіль.

Далі бажано виконати ці дії:

 • Верифікувати номер телефону.
 • Підключити до аккаунту профіль від Facebook.
 • Виконувати завдання.
 • Проект працює 9 років, але його змінили повністю. Адміністрація набралася досвіду у сфері накруток через соціальні мережі і вирішила сконцентруватися на Фейсбук.

  Сюди приваблюють щедрих рекламодавців і гарантують якість виконуваної роботи. Тому, відгуки Sarafanka позитивні і сумніватися в чесності проекту не доводиться.

  Використовуйте заробіток на Facebook, у світовій соціальній мережі крутяться величезні гроші.

  Якщо всі необхідні дії виконані, можна приступати до виконання замовлень. За реєстрацію в системі, адміністрація дає тариф Start і пропонує роботи на 5$. Це звичайні завдання з вступлениям в групи і розміщенням рекламних постів:

  За розміщення реклами платять більше, але розміщувати її потрібно не тільки на своїй сторінці. Деякі рекламодавці вимагають опублікувати пост в групах або на форумах з певною тематикою:

  Текст посту потрібно просто скопіювати, а де його роЗміст ити, вирішуйте самі. В даному замовленні необхідно додати запис на будь-якому форумі про ставки на спорт, азартні ігри, покер і схожим напрямами. Після виконання необхідно надіслати посилання на запис:

  Модератори перевіряють кожен звіт, тому не намагайтеся зрубати халяву. Після виконання всіх доступних доручень, необхідно придбати тариф.

  Саме з-за цього, в мережі почали з’являтися пости про те, що Sarafanka це розлучення. Адміністрація бере гроші з користувачів, щоб переконатися в серйозності їхніх намірів. Тарифи окупаються швидко:

  Є ще кілька додаткових тарифів за більш високою ціною, але навряд чи новачки зважаться вкласти понад 300$. Найчастіше купуються тарифи Silver, коштують вони 300$ і дозволяють щодня виконувати замовлення на 20$ (йде не більше півтори години).

  Якщо протягом дії тарифу користувач щодня виконує вимоги, отримує в 2 рази більше (600$).

  Найдорожчий тариф Diamond коштує 3000$, за нього пропонується щоденна робота до 200$.

  Платити гроші в системі не обов’язково, можна зібрати необхідну суму через партнерську програму. Вона складається з 5 рівнів рефералів з відрахуваннями від 1 до 10 відсотків. Надходять гроші від доходу адміністрації та куплених тарифів.

  Уявіть, що ви і всі учасники вашої реф. мережі залучать по 3 учасника:

  Крайній п’ятий рівень рефералів принесе 729$, це серйозні гроші. Залучати користувачів можна будь-якими способами, партнерам надаються посилання і банери.

  Зібравши 15$, можна замовляти виплату на Webmoney, Яндекс.Гроші або банківську карту.

  Заробити на Сарафанке не важко, але потрібно купити який-небудь дорогий тариф, щоб прибуток була відчутною. Гроші окупаються швидко, виплати з сайту вже проводилися неодноразово, тому можете сміливо співпрацювати з цим проектом.