Нічна торгівля бінарними опціонами

Зміст

  • Як правильно торгувати опціонами вночі?
    • Скальпінг – ефективний у нічний час

Досвідчені трейдери, які використовують бінарні опціони знають, що потрібно враховувати безліч факторів при укладанні угод.


Один з цих факторів – час, яке відкривається опціон. Наприклад, деякі вважають нічний час самим невідповідним для торгівлі, але тут можна посперечатися.

Нічна торгівля бінарними опціонами цілком можлива, якщо використовувати правильний підхід.

Основний мінус нічної торгівлі – це низька волатильність валютних пар, тобто знижена активність руху графіка. Але це може і не знадобитися, щоб укласти вигідні угоди.

Як правильно торгувати опціонами вночі?

Розповідаючи про волатильні валютні пари, ми вже пояснювали, в який час і які графіки можуть різко змінювати напрям.

Якщо уважно подивитися на час, то ви помітите, що в проміжку з 00:00 до 3:00 по Москві, майже всі популярні валютні пари втрачають волатильність.

Світові ринки перестають працювати, тому, графіки змінюються в незначному діапазоні.

Як же відкривати прибуткові бінарні опціони, якщо графік практично не змінюється? Ви забули про тип опціонів «За межі». Такий формат торгівлі пропонує брокер 24Option, і він ідеально підходить для нічної торгівлі.

Ми вже докладно описували стратегію всередині кордону, цей тип опціонів передбачає встановлення певних меж, за які не вийде графік.

Враховуючи те, що валюта не волатильним і графік сильно не змінюється, у вас є всі шанси вибрати ідеальний діапазон пунктів, вище або нижче яких він не пройде.

Скальпінг – ефективний у нічний час

Суть даного методу полягає у відкритті великої кількості короткострокових опціонів. Коли валюта не дуже волатильним, набагато простіше визначити її рух з допомогою індикаторів і радників.

Також, можна просто чекати, поки графік опуститься до самої нижньої межі, і відкривати опціон на підвищення, так як в нічний час валюти відновлюються швидко.

Після 00:00 по МСК, а краще навіть після години ночі, використовуйте американські і європейські валютні пари EUR/USD і USD/CHF.

Після 3 години ночі «прокидається» азіатський сегмент і якщо ви хочете вступити в ризикові торги волатильною валютою, то починайте відкривати опціони на пари EUR/JPY, USD/JPY, GBR/CHF і GBR/JPY.

Активність цього сегмента тримається майже 9 наступних годин, тому ви точно встигнете укласти багато угод.

Який би стиль торгівлі ви ні використовували, завжди користуйтеся способами підстраховки в бінарних опціонах.

Багато люди торгують вночі, бо вдень вони перебувають на реальній роботі, тому нічний трейдинг теж має обговорюватися. Якщо навчитися грамотно, торгувати в цей час доби, можна вийти на не менш прибуткову торгівлю.

Варто також додати, що вночі ніхто не відволікає і можна спокійно займатися аналізом, складанням прогнозів та іншими справами трейдера.