Нова гра для заробітку Ghostbusters

Зміст

 • Як заробляти в грі Ghostbusters?
  • Питання по грі Мисливці за привидами

Сидіти в інтернеті і багатіти цілком реально, тим більше для цього створено чимало інвестиційних проектів.


З’явилися навіть ігри, де користувачі розважаються і отримують на електронні гаманці реальні гроші. Про один з таких проектів ви дізнаєтеся з цієї статті, він молодий, але перспективний.

Нова гра для заробітку Ghostbusters вже почала приносити дохід гравцям, які найняли мисливців за привидами.

Розробники щедро обсипають нових користувачів бонусами і пропонують не тільки слідувати ігрового сюжету, але й отримувати прибуток іншими способами (партнерка та конкурси).

Гра закрита

Як заробляти в грі Ghostbusters?

В цілому, ця економічна гра не сильно відрізняється від аналогів. Після проходження реєстрації, необхідно купувати персонажів, щоб вони ловили привидів.

Все дуже просто, а коли ви зайдете в свій профіль, виявите 2500 плазми (це ігрова валюта). Крім цього бонусу, на перші депозити дають додатково 30% і 100 рублів, якщо сума понад 2000 рублів.

Хочете пограти у що-небудь більш продумане і цікаве? Тоді вам підходить фермерська гра з виведенням World Of Fermer.

Стоять персонажі по-різному, але і ловлять вони різну кількість привидів. У будь-якому випадку, вам буде потрібно внести хоча б 15 рублів, щоб отримати ще 1500 плазми і купити найдешевшого мисливця за 4000 плазми:

Зверніть увагу, у героїв є строк найму, але переживати не потрібно, вони встигають окупитися. Щоб довести це, давайте проведемо підрахунки. Гаррет коштує 10 000 плазми або 100 рублів. Він ловить по 630 привидів у годину, виходить 15120 привидів на добу.

Після їх вивчення на баланс зараховується 151.2 призми (1.5 рубля). За 90 днів його найму набігає 135 рублів. Якщо купувати персонажів дорожче, то різниця між витратами і доходами буде більш очевидною.

Питання по грі Мисливці за привидами

Щоб познайомити вас з новим проектом, ми вирішили відповісти на кілька поширених питань. Загальна суть проекту зрозуміла тим, хто вже грав в економічні ігри, але новачки можуть про щось знати або просто заплутатися:

 • Як зареєструватися на Ghostbusters? Переходьте по кнопці реєстрації, заповнюєте форму. Ніяких підтверджень тут немає.
 • Чи можна заробляти на Ghostbusters без вкладень? Крім привітального бонусу, плазма нараховується при зборі щоденний бонус, за залучення рефералів і участь у конкурсах.
 • Які конкурси проводить організатор Ghostbusters? Адміністрація проводить одразу 3 конкурсу, як тільки збирається від 10 до 20 учасників. Призи отримують найактивніші рефоводы, автори відео оглядів, зібрали максимум переглядів і випадкові користувачі, які зробили репост з офіційної групи гри ВК.
 • На Ghostbusters є партнерська програма? Так, з поповнення запрошеними гравцями нараховується 10%.
 • Як ввести і вивести гроші з Ghostbusters? Всі операції на цьому сайті проводяться через Payeer, а з цієї платіжної системи можна поповнювати і виводити гроші на будь-які інші платіжки або картки.
 • привязка кошелька

  Функціонал у грі не такий широкий, але все необхідне є. До речі, отриману плазму на рахунок для виводу можна вигідно обмінювати на баланс для покупок (додатково нараховується 10%).

  Використовуйте способи набору рефералів, поки гра не стала популярною, можете добре розвинути свої мережі і отримувати пасивний дохід.

  У мультфільму Мисливці за привидами досить прихильників і тепер вони можуть заробляти з задоволенням. Гра проста, але дохід приносить стабільно, тому в ній варто зареєструватися як можна раніше і купити хоча б одного персонажа, щоб він почав приносити профіт.