Нові вигідні умови від Binpartner

У сфері Форекса можна заробляти великі гроші і, не проводячи угод.


Використовуючи партнерські програми популярних брокерів і, залучаючи нових клієнтів теж можна одержувати суми з кількома нулями. Найголовніше – це вибрати надійну компанію і порівняти, наскільки вигідні умови пропонуються.

Нові вигідні умови від Binpartner лише збільшили інтерес брокера Binomo. Адміністрація вирішила збільшити процентну ставку для тих, хто допомагає їм розвиватися і розширює базу клієнтів.

Крім цього, вони переробили зовнішнє оформлення сайту партнерської програми, але зручність його використання нітрохи не погіршився.

Оновлена партнерка Binpartner

Гарний дизайн приємно здивував, але ще більше порадували нові умови. Після модернізації був поліпшений тариф, за яким партнери отримують відсоток з усіх угод рефералів. Тепер відрахування становлять 7%, причому гроші будуть нараховуватися довічно.

За час використання партнерської програми Binpartner не було помічено затримок або яких-небудь проблем з виплатами. Це дійсно солідна компанія, куди не соромно запрошувати нових трейдерів і паралельно добре заробляти.

Оновлені умови не єдиний плюс. Справа в тому, що компанія вирішила виплачувати партнерам 10% від угод до нового року. До 31 грудня, для всіх відсоток збільшений, тому доходи з реферального мережі трохи збільшилися.

Найголовніше, що немає різниці, виграє людина або програє, партнер у будь-якому разі може розраховувати на комісійні.

Співпраця з Binpartner – це один з кращих способів заробітку на трафіку. На відміну від багатьох аналогічних партнерок, тут найбільш вигідні умови.

Вжиті заходи адміністрацією з приводу оновлення лише підкреслюють їх турботу про бізнес-партнерів, що, безумовно, радує. Починайте заробляти з Binpartner і отримуйте максимальну віддачу від зібраного трафіку.