Обман на продаж сайтів

Зміст

  • Як не купити сайт у шахраїв?
    • Як унеможливити шахрайство на 100%?

Практично у всіх сферах, де використовуються електронні гроші, зустрічаються шахраї.

Продаж сайтів не є винятком, а високі ціни за якісні проекти, буквально змушують шахраїв йти на обман.

Природно, діють вони дуже хитро і продумано, адже при великих витратах жертви можуть звернутися в правоохоронні органи.

Обман на продаж сайтів зустрічається досить часто, тому потрібно бути уважним, купуючи який-небудь ресурс. Шахраї можуть пропонувати істотно знижену вартість, але це не повинно здаватися вам подарунком, навпаки, це привід засумніватися в чесності продавця.

Як не купити сайт у шахраїв?

Навряд чи для обману зловмисники будуть використовувати якісний сервіс. Найімовірніше, вони будуть продавати швидко розкручений ресурс, якому наростили пузомірки через Sape і наповнили дешевим контентом.

Відвідуваність теж легко накрутити, тому вимагайте детальну статистику. Досвід в даному випадку вітається, адже не володіючи достатнім рівнем знань, дуже складно визначити, чи реально сайт розвивався або піддавався серйозним накруток.

Якщо власник ресурсу «юлит», не дає доступу до повної статистики, а замість цього відправляє вам скріншоти доходів і статистики, будьте насторожі. Цілком можливо, що це підроблені дані або дані зовсім від іншого ресурсу. Вірити на слово не можна, треба все перевіряти до самих дрібниць.

Починайте з перевірки дати реєстрації сайту, статистики його розвитку та індексації. Обов’язково відвідайте ресурс і переконайтеся, що весь функціонал справно працює, а інформація читабельна і унікальна.

Також буде не зайвим поцікавитися, як саме розкручувався ресурс, чи це були прогони, реєстрації і так далі. Достатньо забити посилання на сайт в пошукових системах, щоб легко і швидко поверхнево оцінити посилальну масу.

ВАЖЛИВО: При купівлі сайту, труднощі виникають при передачі доменного імені. Щоб змінити паспортні дані, на які зареєстровано домен, потрібно відправляти реальне лист із заявою, завіреним у нотаріуса. Якщо користувач раніше надсилав заяву на віддалену передачу прав, то проблем не буде.

Як унеможливити шахрайство на 100%?

Щоб повноцінно убезпечитися від дій зловмисника, краще всього використовувати гаранта – сервіс, який отримає гроші і сайт, після чого виконає обмін. Найкращий і перевірений гарант – це біржа сайтів Telderi. На ній кожен день купується і продається безліч ресурсів, а плата за послуги з посередництва мінімальна.

Можливо, продавець сайту відмовиться від проведення операцій через посередника, так як вважатиме це занадто довгим процесом. Не переживайте, що це може стати причиною відмови від вигідної угоди, зате ви збережете свої гроші і не станете жертвою шахраїв.