Обмін доларів на рублі QIWI

Нові функції в платіжних системах розширюють наші можливості, але разом з цим вони стають причиною нових питань.


Платіжна система QIWI працює не перший рік і в неї величезну кількість шанувальників, частина з яких ще не навчилася користуватися всіма функціями гаманців.

Обмін доларів на рублі QIWI часто стає проблемою для новачків, так як деякі взагалі не знали, що дана платіжка здатна працювати з іноземною валютою.

Клієнти можуть створювати кілька типів рахунків, щоб приймати і керувати різною національною валютою, зараз ми пояснимо, як це працює.

Як обміняти долари і євро на QIWI?

Коли ви авторізуетесь на сайті, у верхній частині представлений ваш номер телефону, а також є випадний список, де вказані всі ваші рахунки:

Можливо, у вас поки немає ніякого рахунку, крім рублевого, але це легко виправити. Заходьте в «Робота з рахунками» і вибираєте «Новий рахунок». Відкриється форма, де можна вибрати тип валюти (для кожної валюти створюється тільки один рахунок):

Вам не потрібно користуватися обмінниками, щоб обміняти долари на рублі в ківі гаманці. Поверніться до розділу «Робота з рахунками» і там ви побачите всі рахунки:

На зображенні виділена кнопка для переказу грошей, на неї потрібно натиснути, щоб провести обмін валюти. Для прикладу ми вибрали переклад з QIWI USD:

Залишається справа за малим, ввести суму, яку потрібно отримати на рублевий гаманець і система сама порахує, скільки спишеться з доларового рахунку (за актуальним курсом).

Натиснувши на кнопку «Перевести», буде потрібно додаткове підтвердження, після чого з’являється ось таке повідомлення:

Ось так просто обмінювати долари на рублі в QIWI (або будь-яку іншу валюту). Зручно, що комісія за такі транзакції не списується, тому не використовуйте сторонні сервіси.

Якщо ви є клієнтом компанії QIWI, то вас може зацікавити прив’язка QIWI до Webmoney.

Ви можете змінювати не великі суми хоч кілька разів в день. Враховуючи плаваючий курс долара на сьогоднішній день, можна навіть на цьому трохи підзаробити, обмінявши зараз 500$ і потім, знов перевівши їх у рублі (коли курс зросте). Спосіб цікавий, але краще їм користуватися при торгівлі бінарними опціонами.