Обмін Webmoney на Приватбанк без привязки

Постійні читачі блогу Workion, вивчають різні способи заробітку в інтернеті і, природно, у них з’являються питання, як можна зняти віртуальні гроші.


Вивести електронну валюту дещо складніше, ніж витратити Webmoney, тому такі гроші краще витрачати всередині інтернету.

Нещодавно, один із наших читачів поцікавився, як обміняти Webmoney на карту Приват банку без прив’язки. На жаль, зробити це неможливо, тому ми радимо почитати про виведення Webmoney на карту, де докладно розписуються всі необхідні дії, необхідні для перекладу електронних грошей на карту.

Висновок Webmoney на Приватбанк

Єдиний варіант отримати гроші на картку, не виконуючи прив’язки – знайти людину, яка погодиться прийняти віртуальні гроші та перевести кошти зі своєї картки на вашу. Якщо ви встановите хороший відсоток з обміну, бажаючих знайти буде набагато простіше.

Пошуки людей можна організувати з допомогою різних форумів:

  • rusmmg.ru;
  • mmgp.ru;
  • searchengines.guru;
  • cy-pr.com.

На кожному з цих форумів спілкуються користувачі, які так чи інакше відносяться до електронної комерції і можливо, вони вам допоможуть. Також, ви можете роЗміст ити прохання на Wmmail, це популярний поштовик, а в розділі для спілкування «Альтанка», щодня спілкуються сотні користувачів.

Природно, обміни через приватних осіб супроводжуються ризиками. Перед тим як виконати операцію і відправити гроші, обов’язково подивіться дані гаманця. Переконайтеся, що користувач має атестатом з перевіреними даними, перевірте наявність відгуків на Advisor і впевніться, що у нього високий BL.

Все це не допоможе вам усунути ризики, а лише дозволить знизити їх вірогідність. Тому, краще витратити трохи часу на прив’язку банківської карти і зручно перекладати всі свої гроші.