Обмінник-поштовик Cashtaller

Зміст

  • Заробіток в мережі з Cashtaller
    • Система статусів на Cashtaller

Легкий заробіток в мережі, що не вимагає вкладень і високого рівня знань – це не міф.


Сьогодні, на віддалену роботу може вийти кожен бажаючий у будь-який момент. Завжди є вільні місця? Справа в тому, що є сервіси, де замовляється виконання різних дій, а братися за них можуть всі бажаючі.

Обмінник-поштовик Cashtaller встиг зарекомендувати себе з позитивної сторони.

При переході на сайт, люди спостерігають звичайну форму для обміну грошових коштів, але якщо зареєструватися на цьому сайті, можна стабільно заробляти на завданнях або рефералах. Є ще серфінг сайтів, але він недостатньо прибутковий.

Заробіток в мережі з Cashtaller

Реєстрація в системі звичайна, а коли ви ввійдете в свій профіль, праворуч з’явиться меню зі всіма способами заробітку на цьому сайті:

Всі варіанти по-своєму цікаві і прибуткові. Наприклад, ви можете використовувати серфінг і отримувати прибуток за відвідування сайтів. А можете і перейти в чат, де платять від 0.001 до 0.75 за повідомлення більше 30 символів.

Вигуки і запитання теж мають на увазі переходи на сайти з мінімальною активністю, а найбільше можна заробити на завданнях:

В системі завжди є доступні завдання для виконавців з різною оплатою. Виконувати їх легко, відкриваєте будь-яке завдання і уважно читаємо вимоги:

Під описом знаходяться необхідні кнопки, щоб приступити до роботи або відправити звіт для перевірки. Виконуючи кілька десятків завдань за добу, ви можете заробляти по 200-300 рублів.

Система статусів на Cashtaller

На цьому поштовику багато залежить від того, який рейтинг у користувача. Статус впливає на термін між виплатами, максимальною сумою висновку, оплату за повідомлення в чаті і відрахування з рефералів:

Все тут передбачено 4 рівня рефералів, з останнього ви не зможете отримувати більше 1%. А якщо дійти до останнього статусу (рейтинг більше 10 000), можна отримувати 60% від заробітку 1 рівня рефералів на серфінгу і листах.

Для роботи з рефералами на Cashtaller є всі необхідні інструменти – якісні банери і посилання, бонуси рефералам, функція «будильника» та можливість запуску конкурсів.

Зароблені на цьому кликовом спонсора гроші ви зможете виводити на Webmoney (потрібна прив’язка до профілю), а мінімальний поріг всього 5 рублів.

Робота із завданнями на почтовиках здалася вам цікавою? Тоді обов’язково реєструйтеся на інших клікових спонсорів – Wmmail і Seosprint. Чим більше ви будете використовувати систем, тим більше у вас буде доступних завдань, а з них ви зможете вибирати найвигідніші пропозиції.