Одна стаття може приносити пасивну прибуток

Зміст

  • Як з однієї статті постійно отримувати гроші?
    • Розміщення на сайтах відгуків

Більшість користувачів, які займаються написанням статей, просто продають їх, отримуючи разову оплату.


Було б набагато краще створити блог і туди постити нові записи, але чомусь ніхто не хоче цього робити. Хтось боїться, що нічого не вийде, дехто не розбираються в сайтобудуванні, а комусь просто лінь.

Одна стаття може приносити пасивну прибуток, причому відразу декількома способами.

За скільки можна продати текст в 5000 символів? За 200-300 рублів? А що, якщо отримати за нього кілька тисяч? Непогана перспектива і це під силу кожному автору. Зовсім не обов’язково створювати сайт, щоб зробити статті пасивним джерелом доходу.

Як з однієї статті постійно отримувати гроші?

Зараз на форумах пишуть багато власників блогів з пропозицією роЗміст ити у них якісні матеріали і отримувати за це невелику частину прибутку.

Хтось навіть пропонує додавати окремий ID рекламних сервісах, щоб відстежувати дохід з конкретних сторінок, але все це не ідеально. У будь-який момент можуть кинути, так і сенс займатися цим, коли є інші, більш цікаві способи.

Почну з того, що особисто мені допомогло отримати кілька тисяч рублів всього з однієї статті. На поштовику Wmmail є щоденники, де можна публікувати повноцінні статті та вказувати в них партнерські посилання.

Я цим скористався і прорекламував гра з виведенням грошей. Прийшли гроші не відразу, довелося почекати, поки люди перейдуть по посиланнях і внесуть депозити, але прибуток є.

Зовсім не обов’язково використовувати цей кликовый спонсор, можна взяти будь-яку іншу безкоштовну майданчик, форум або навіть зробити замітку в соціальних мережах.

Немає різниці, де саме ви роЗміст ите інформацію, головне, скласти якісний і об’ємний матеріал і якщо вам пощастить, то сторінка збере багато трафіку.

Розміщення на сайтах відгуків

Ще один цікавий спосіб отримання пасивного прибутку за статті – це використання сервісів відгуків.

На Otzovik і Irecommend пропонується розміщувати свою думку про різні товари, починаючи з автомобілів і закінчуючи піною для гоління. За умовами, потрібно малюнок і особисте використання предмета відкликання.

Беріть фотоапарат (висока якість знімків не обов’язково) і починайте фотографувати все, що є у вашому домі. Почніть з побутової техніки і не забудьте перебрати всі продукти з холодильника. Пишіть відгуки про все, за кожен перегляд вам заплатять приблизно 5 копійок (+ бувають бонуси).

Занадто мало? Давайте порахуємо. Припустимо, ви написали 100 відгуків (за місяць точно дасте ради, досвідчені автори і за тиждень можуть написати стільки текстів по 500 символів).

Навіть якщо кожен з відгуків буде приносити по 20 рублів в місяць, виходить 2000 рублів. Причому вони будуть приходити кожен місяць. Поступово можна вийти на більш високий дохід, додаючи все більше відгуків.

Якщо вирішите працювати з відгуками, то намагайтеся складати об’ємні тексти і вибирайте трендові товари, це допомагає збирати більше переглядів.

Вибирайте будь-який спосіб для заробітку на статтях, в будь-якому випадку це вигідніше, ніж продавати їх на біржах. Частіше замислюйтесь про перспективи, іноді краще витратити сили і отримувати за трохи грошей, але стабільно, ніж заробити і забути.