Огляд гри без балів про відеоблогеров Tube Game

Зміст

 • Інструкція для новачків на Tube Game
  • Наскільки вигідно вкладати в Tube Game?
  • Як грати в Tube Game без вкладень?
  • Виведення грошей з Tube Game

Нові ігри для заробітку в інтернеті з’являються мало не щодня. Багато з них не якісні, недостатньо прибуткові або взагалі є копіями.


Якщо ви не хочете втрачати час даремно, то вибирайте самі цікаві проекти. А якщо на них ще немає платіжних балів, то запрошувати нікого не доведеться.

Огляд гри без балів про відеоблогеров Tube Game допоможе розібратися в цьому проекті, хоча на ньому все просто. Користувачі можуть записувати ролики з Топовими видеоблогерами і потім заробляти на лайку. Природно, все це у віртуальному світі і до реальних людей не має ніякого відношення.

Інструкція для новачків на Tube Game

Хто хоча б раз користувався будь-якими іграми з виведенням грошей, без праці освоїться і тут. Проект створений спеціально для новачків, щоб кожен міг швидко і просто вкластися, а потім отримувати стабільні відрахування. Незважаючи на всю простоту роботи з сайтом, ми вирішили скласти докладну інструкцію:

 • Починається все як завжди з реєстрації. Логін, пароль, пошта – класична форма:
 • Після реєстрації потрібно внести гроші на баланс. Справа в тому, що в грі стоїть обмеження на висновок. Потрібно внести хоча б 50 рублів, інакше отримувати виплати не можна. Тому переходимо до поповнення і через Payeer поповнюємо баланс (можна використовувати карти, будь платіжки, мобільний баланс та інші способи). При першому поповненні 20% у подарунок:
 • Тепер найцікавіше – оплата запису відеоролика з зірками Ютуба. Вибір не великий, всього 6 персонажів, а чим дорожчий, тим більше лайків потім отримують відеоролики (тобто вище прибутковість):
 • Після зняття ролика, він відображається на віртуальному каналі. Там же показується, скільки взагалі відео знято з усіма блогерами і скільки це принесло лайків. Іноді потрібно заходити у свій обліковий запис, щоб збирати лайки:
 • В принципі, це все, що потрібно зробити гравцю для старту заробітку. Монети-це баланс для покупок, лайки – для виводу. Обидві валюти прирівняні до рубля (1 монета = 1 лайк = 1 рубль).

  Наскільки вигідно вкладати в Tube Game?

  Зручно, що обидві валюти прирівнюються до рубля, це дозволяє швидко розрахувати прибутковість. Щоб ви прийняли рішення, чи варто вам інвестувати в даний проект, давайте розберемося, скільки можна заробляти. Для початку проведемо розрахунок по відео з Мар’яною Рв:

  Вартість ролика 500 монет або 500 рублів. Заплативши ці гроші, користувачеві починає приходити по 0.22 лайка в годину або 22 копійки. За добу набігає 5.28 рублів. До повної окупності потрібно 95 днів (тут всі 100% йдуть на висновок). Тепер давайте розрахуємо дохідність за Ивангаю, він найдорожчий:

  Доведеться викласти 10 000 рублів за ролик з цим видеоблогером, але і кожну годину буде приходити рівно стільки ж, скільки з Мар’яною за добу – 5.28 лайків. У добу ролики Ивангая приносять 126.72 лайка (рубля). Виходить, 79 днів до повної окупності.

  Врахуйте, що за высчитанные періоди ви тільки повернете свої гроші, потім вони будуть продовжувати вам приходити. Наприклад, за рік з допомогою Ивангая можна збільшити стартовий капітал більш ніж у 4 рази. Привабливу пропозицію, тим більше, робити практично нічого не доведеться.

  Як грати в Tube Game без вкладень?

  Не багато вирішуються вносити великі гроші в економічні ігри. Більшість хоче почати без інвестицій. На Tube Game ніяких грошей не потрібно платити, щоб почати грати. За реєстрацію дають 150 монет (рублів) і можна записувати перше відео відразу ж.

  Кожен день гравцям доступний бонус від 1 до 5 монет, не забувайте його збирати.

  Наступний спосіб грати на цьому сайті не поповнюючи баланс – це залучити рефералів. Для цього вам знадобляться способи набору рефералів. У гру необхідно залучати інвесторів, від їх поповнення зараховується 10%. Кошти відразу йдуть у вигляді лайків, тому вони доступні до висновку. Можете передавати свою реф. посилання чи використовувати готові банери:

  Ну і, звичайно ж, ви можете набрати необхідну суму для ефективного старту в грі, використовуючи інші сервіси.

  Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень для всіх людей допоможуть вам отримати стартовий капітал. Бажано вибирати відразу ті системи, де доступний висновок на Payeer.

  Виведення грошей з Tube Game

  Як ми вже сказали, обов’язкова умова для замовлення виведення – це поповнення від 50 рублів. Мінімальна сума всього 1 рубль, розрахунки провадяться через Payeer. Незважаючи на те, що проект працює всього кілька днів, з нього вже проводилися виплати.

  Коли займаєшся інвестиціями, поспішати не можна. На Tube Game пропонують пустити прибуток в оборот, тобто обміняти лайки на монети і купити ще більше роликів, щоб підвищити доходи. При цьому нараховується на 10% більше:

  Наприклад, при обміні 1000 лайків, дарують ще 100 монет, а як ви пам’ятаєте, курс відповідає рубля, тобто виграєте 100 рублів на реінвестування з кожної тисячі.

  З Tube Game вигідно заробляти як на відеороликах з блогерами, так і через партнерську програму. Подібних ігор ще не створювалося, це унікальний проект, а ви можете оцінити його одним з перших. Реєструйтеся, перший ролик купується безкоштовно, нехай він починає збирати лайки на вашому рахунку.