Огляд інвестиційної гри без балів Gold Monopoly

Зміст

 • Інструкція по грі в Gold Monopoly для новачків
  • Як поповнити баланс?
  • Як купити будинок?
  • Як вивести гроші?
 • Чим цікава гра Gold Monopoly?
  • Заробіток без вкладень в грі Монополія
  • Вигідний реинвест

Ні іграх можна і потрібно заробляти гроші. На цю тему є багато суперечливих думок.


Я і сам не вірив, що такі проекти можуть бути прибутковими. Але переконався у зворотному, і вже не перший рік отримую стабільний дохід від різних проектів. Нещодавно познайомився ще з однією цікавою і прибутковою грою.

Огляд інвестиційної гри без балів Gold Monopoly заслуговує вашої уваги. Тут немає жодних обмежень щодо виведення коштів. Отримуєш все, що вдається накопичити на балансі. Кращі умови, до того ж швидко окупаються гроші. Створи свою монополію, купи бізнес, отримуй пасивний дохід.

Інструкція по грі в Gold Monopoly для новачків

Простіше всього розповісти про який-небудь проект, представляючи інструкції по роботі з ним.

Інтерфейс гри Gold Monopoly інтуїтивно зрозумілий, але тільки для тих, хто вже реєструвався на подібних сайтах. Всім іншим допоможе наша інструкція. Гра молода, загальні виплати трохи більше 70 000 рублів, але найголовніше, що проект платить.

Як поповнити баланс?

Внесення коштів у гру не обов’язково, так як є різні бонуси і один спосіб заробітку. Про це ми розповімо трохи нижче. Мінімальний депозит 10 рублів, поповнення доступно з різних електронних рахунків. Бажано використовувати Payeer, тоді буде додатковий бонус 15%:

Незалежно від обраного способу, на перші депозити встановлений бонус 5%. Тому краще відразу вносити більшу суму. Кожен рубль принесе 100 срібла, вартість будинків починається з 1000 срібла.

Як купити будинок?

Щоб запропонувати користувачам різні умови для інвестування, адміністрація пропонує 15 різних видів будівель. Це можуть бути корпорації, фабрики і заводи. З них не приходить ніяка продукція, відразу ж все переводиться в срібло. Зручно, що можна купувати відразу декілька видів одного бізнесу:

Кошти збираються коли завгодно, робиться це в розділі «Мої будівлі». Отриманий дохід в ігровій валюті поділяється порівну між двома вашими рахунками:

Зверніть увагу, можна продавати куплений бізнес, тільки його ціна поступово знижується. Вартість продажу залежить від того, скільки днів роботи залишається у бізнесу. У всіх будівель це 45 днів.

Як вивести гроші?

Нагадаємо вкотре, що це гра без платіжних балів. Тому, сюди не потрібно нікого запрошувати, можна відразу замовляти виплати з балансу для виводу. На цьому сайті найширший вибір способів виведення:

 • Payeer;
 • QIWI;
 • Яндекс.Гроші;
 • Білайн;
 • Мегафон;
 • МТС;
 • Tele2;
 • VISA/Mastercard/Maestro;
 • OkPay.

Спочатку перевірте, яка комісія встановлена на цих способах, щоб вибрати найбільш вигідний з підходящих варіантів. Наприклад, якщо використовувати переклад на банківську карту Росії, комісія буде 7% і 50 рублів.

Гра Gold Monopoly проста, але дуже цікава. Купіть всі види бізнесу, ви будете отримувати максимальні відрахування. Умови вигідні, виплати стабільні, можна стартувати взагалі без вкладень.

Чим цікава гра Gold Monopoly?

Для більшості новачків найголовнішим є те, що сюди не потрібно нікого запрошувати, щоб замовляти виплати. Балів та інших підводних каменів дійсно немає, зате є багато інших плюсів, які ви точно оціните.

Заробіток без вкладень в грі Монополія

Крім подарунка, який вам дадуть за реєстрацію (1000 сер.), є ще щоденний бонус. Його доведеться збирати кілька разів, щоб вистачило на купівлю будинку. Набагато простіше скористатися серфінгом сайтів. Отриманий прибуток прирівнюється до поповнення балансу:

За відвідування сайтів на баланс для покупок переводяться невеликі суми. Доведеться витратити багато часу на все це, зате старт взагалі без інвестицій.

Партнерська програма

Ще простіше зібрати пристойну суму, щоб стартувати без вкладень через партнерську програму. Адміністрація віддає до 30% з поповнень на 6 рівнях. Крім цього, дарує по 1 копійці за переходи по реф. посиланнях і по 250 срібла за кожну реєстрацію (тільки не намагайтеся їх накрутити, за цим стежать):

Якщо запрошені вами гравці будуть активно поповнювати баланс на великі суми, у вас з’явиться можливість виграти конкурс рефералів. Зараз за перше місце в ньому дають 15 000 рублів. Кожен рубль – це один бал (не платіжний, вони використовуються тільки для визначення переможця).

Вигідний реинвест

Не женіться за швидким прибутком, гроші потрібно постійно прокручувати, щоб створити джерело великого пасивного доходу. У грі Gold Monopoly частина грошей йде на баланс для висновку, а якщо з нього ви переведете срібло на рахунок для покупок, отримаєте 10% зверху:

Судячи з усього, гра працюватиме ще довго, тому точно є сенс реінвестувати отримані гроші. Купуйте як можна більше будівель, за термін життя в 45 днів вони окупаються з великою віддачею.

Вкладайте гроші і в інші ігри з виведенням грошей. Грамотний інвестор завжди розподіляє свій капітал на кілька проектів.

Починати грати в Gold Monopoly просто, а найголовніше, що це перевірений сайт, тисячі людей з нього отримували виплати. Забудьте про всі сумніви, спробуйте почати з нуля, гроші зайвими не бувають.