Огляд популярних лохотронів в мережі

Прибутковий інтернет цікавить багатьох людей і деякі навіть роблять спроби в ньому заробити.


На жаль, разом з якісними сервісами і реальними методами, рекламуються лохотрони. Шахраї постійно щось вигадують і роблять все, щоб люди їм повірили.

Огляд популярних лохотронів в мережі ми вирішили написати, щоб кожен наш читач знав про найпоширеніших схем обману.

Попереджений значить озброєний – відповідний вираз для пояснення цієї статті. Розберіться в шахрайських способах і не допускайте помилок, як інші новачки.

Не попадися на лохотрони в інтернеті

Нещодавно ми розповідали про роботу, яку пропонують шахраї. Там була представлена інформація для всіх, хто цікавиться онлайн заробітками і хоче розібратися, реальний спосіб йому пропонують.

Уважність – це найкращий спосіб обійти шахрайські пропозиції, серед яких часто трапляються:

 • Генератори електронних грошей – різні сервіси та програми, що генерують валюту. Їх робота пояснюється по-різному, але всі вони є обманом. З повітря гроші не з’являються, тому краще відмовитися від подібних пропозицій.
 • Опитування та кліки – хоч і не обманний метод заробітку, новачків часто ловлять на вудку. Їм пропонують великі гроші за перегляд сайтів і заповнення анкет, хоча винагороди тут мінімальні.
 • Онлайн казино – пропонують обігравати хитрим методиками. Ніякі стратегії гри в слоти не гарантують постійних виграшів, а створюють їх найчастіше тільки для реклами та залучення клієнтів на шахрайські ігрові сайти.
 • Вигідні інвестиції – найбільш часто зустрічається вид обману. Користувачам пропонують вкладати гроші під нереальні відсотки, а після поповнення рахунку вони не отримують ні копійки.
 • Обмін грошей – метод обману, який зараз не так часто використовується. Людям радять обмінники, де можна отримувати прибуток, конвертуючи валюту. Це ще один вид шахрайства, в якому рекламуються не якісні сервіси.
 • Автозаработок – привертає увагу багатьох людей, так як всі хочуть пасивно заробляти. Немає програм і сайтів, які приносили б понад 1000 рублів в місяць і то, це сильно завищена планка.
 • Чарівні гаманці – можуть повертати гроші в подвійному обсязі, якщо перевести на них будь-яку суму. Ви правда вірите в це? Це ж очевидний розлучення, ніхто і нічого вам не поверне, не переводьте гроші добровільно на рахунки шахраїв.
 • Фінансові піраміди – хоч і існують подібні проекти, чесно виплачують гроші, в більшості своїй вони лохотрони. Найчастіше виплати отримують тільки активні партнери, коли набирається великий резерв, система закривається.
 • Зломи сайтів, гаманців, профілів) – користуються попитом, так як недосвідчені користувачі вірять в існування подібних інструментів. Під виглядом програм і файлів, необхідних для злому, поширюються віруси і шкідливий.
 • Залякування – допомагають лохотронники змушувати жертв, відправляти гроші. З’являються банери, нібито комп’ютер заражений чи потрібно оновити браузер, а для цього потрібно надсилання SMS. Самі хитрі шахраї використовують банер здирник.
 • Повідомлення від великих компаній – напевно приходили і вам. Нібито представники Ощадбанку, Webmoney або інших великих компаній, вирішили що вам запропонувати. Перевіряйте номери телефонів і зв’язуйтеся з операторами з реальним контактам.
 • Підміна сайтів – називається цей вид обману фішинг, так як людей, як риб підсаджують на гачок. Різними способами їх направляють на сайти, які виглядають як справжні, там вони вводять конфіденційну інформацію і самі відправляють її зловмисникам.
 • Особисте спілкування – не радійте, якщо вам пише красива дівчина (або симпатичний хлопець) в соціальних мережах. Це може бути шахрай, який хоче затягнути вас на черговий лохотрон (як би цікаво не розв’язувався діалог).
 • Передплати на контент – оформляються без відома людей. Схема гранично проста, людина потрапляє на сайт і підтверджує номер телефону, а його підписують на платні послуги і кожен день списується за пару рублів, щоб це було непомітно.
 • Благодійність – на жаль, теж використовується шахраями. Напевно ви помічали, як у соціальних мережах просять допомоги і збирають гроші. Понад 50% цих прохань поширюються шахраями.
 • Популярні лохотрони змушують щодня розчаровуватися в інтернеті тисячі людей. Нові схеми обману створюються постійно, а захиститися від зловмисників неможливо (хіба що не платити за інтернет, щоб його відключили).

  Будьте уважні, не вірте всьому, що ви бачите в інтернеті. Шахраї можуть надавити на жалість, скористатися жагою наживи або просто ввести вас в оману. Відмовляйтеся від сумнівних пропозицій і перевіряйте будь-яку інформацію.