Огляд поштовика Fisherbux

Черговий сервіс активної реклами, який заслуговує нашої уваги – це сервіс Fisherbux.

Даний букс володіє оригінальним дизайном, працює майже 2 роки, кожен день його відвідують понад 5000 користувачів, а зареєстровано більше 75 000 учасників.


За великим рахунком, цей поштовик не відрізняється від аналогічних ресурсів. У даній статті ми проведемо повний огляд поштовика Фишербукс, представимо вам інструкцію використання цього сервісу і заробітку на ньому.

(закритий букс)

Заробіток на Fisherbux

Для початку необхідно пройти реєстрацію, при якій обов’язково потрібна авторизація через гаманець Webmoney. Після авторизації потрібно вказати деяку інформацію про себе:

регистрация на Fisherbux

Якщо все зробили правильно, то повинна з’явитися наступна напис:

Не забудьте перейти по посиланню з листа, який було надіслано на вашу пошту до того, як спробуєте увійти в обліковий запис, тому що в противному випадку авторизація буде неможлива. Щоб приступити до заробітку, вам потрібно натиснути на пункт «Заробити» в бічному меню:

Як бачите, пропонується кілька видів заробітку, давайте розглянемо їх більш докладно.

1. Перегляд реклами.
Один з найпростіших способів заробити гроші, при якому вам потрібно буде просто відвідувати сайти. Після переходу до розділу «перегляд реклами», прокрутіть сторінку вниз, зверху представлений список посилань, які не оплачуються:

2. Оплачувані відеоролики.
Подібний вид доходу є тільки на цьому букс. Щоб отримати гроші, вам потрібно дивитися відеоролики.

3. Платні листи.
Практично те ж саме, що перегляд реклами, тільки ви будете отримувати спеціальні листи з посиланнями.

4. Платне спілкування.
Ще один варіант виділення доходу, якого немає на інших буксах. За кожне повідомлення в чаті (більше 10 символів), ви отримуєте по 1 копійці.

5. Завдання.
Найпродуктивніший спосіб роботи на почтовиках. Виконуючи завдання, ви зможете заробляти набагато більші суми, ніж на перегляді сайтів, але при цьому вам потрібно буде залишати коменти, проходити реєстрацію і т. д.

6. Платні скачування.
Теж простий вид роботи, завантажили архів – отримали гроші. Чим більше архів, тим дорожче оплата за скачування.

7. Платні питання.
При виконанні завдань з цього розділу, вам будуть задаватися питання, а ви повинні будете відвідати певний сайт і знайти відповідь. Наприклад, вас можуть запитати, що зображено в шапці сайту, отримати оплату можна після вибору правильного варіанту відповіді.

8. Автосерфінг.
Найпоширеніший вид заробітку на почтовиках, при якому вам нічого не потрібно робити. Відкриваєте нову вкладку, а ваш браузер автоматично відвідує різні сайти і за це вам платять гроші.

Скільки ви зможете заробити грошей? Все залежить від того, наскільки активно ви будете працювати. Вивести гроші ви зможете на платіжні системи Payeer і Webmoney. Мінімальна сума всього 1 копійка, тому ви можете перевірити чесність сервісу відразу після реєстрації.

выплаты с Fisherbux

Одне з головних переваг поштовиків – це наявність вигідною реферального системи. На Fisherbux передбачений зручний функціонал для роботи з рефералами. Можна налаштувати автоматичний рефбэк, отримувати авторефералов, а також використовувати рекламні матеріали для їх залучення. Всього передбачено 2 рівня рефералів.

Як ви будете використовувати цей сервіс, і який спосіб заробітку виберіть, вирішуйте самі. Найкраще поєднувати кілька видів роботи, наприклад, переглядаючи сайти в серфінгу, паралельно виконувати завдання.