Огляд поштовика Raymoney

Зміст

 • Реєстрація на Raymoney
 • Простий заробіток на Raymoney
 • Реферальна система Raymoney
 • Виведення грошей з Raymoney
 • Біржа рефералів Raymoney
 • 4 способи набрати рефералів на Raymoney
 • Raymoney відгуки про сайт
 • Скільки можна заробити на Raymoney?
 • Відео урок по заробітку з Raymoney

Професіонали дивуються, чому не всі працюють в інтернеті або хоча б не підробляють.

У мережі адже багато різних способів отримання прибутку, є прості методи, відповідні навіть новачкам. З кликовыми спонсорами точно зможе заробляти користувач в будь-якому віці і з будь-яким рівнем знань.

Якісних буксів багато, про них ми розповідали у статті про кращі поштовики. Незважаючи на явних лідерів у цій ніші, з’являються нові Сари, але не всі вони якісні.

Огляд поштовика Raymoney ми вирішили написати, так як це гідний конкурент інших клікових спонсорів.

Реєстрація на Raymoney

Запустили проект влітку 2016 року, поки він молодий і роботи в ньому мало, але картина поступово змінюється. Як і будь-який аналогічний сервіс, РэйМани пропонує заробіток на серфінгу, тести, завдання та партнерській програмі.

Всі бажаючі можуть пройти звичайну реєстрацію, щоб почати ним користуватися:

Відразу після реєстрації, зайдіть в аккаунт і вкажіть код активації, який відправляється на Email.

Простий заробіток на Raymoney

Після цього, відкривається доступ до розділів заробітку. Як вже говорилося, тут пропонуються класичні для поштовиків способи:

 • Серфінг сайтів.
 • Найпростіше переглядати сайти в серфінгу, але це недостатньо прибутково (в середньому платять 2 копійки за відвідування ресурсу). Труднощі не повинні виникати навіть у новачків, спосіб найпростіший. Після переходу в розділ для заробітку, з’являється список сайтів:

  Зліва зазначено, скільки грошей платять за відвідування і там же показується, скільки секунд потрібно провести на сторінці. Самому відраховувати їх не потрібно, у верхній частині вікна браузера показаний таймер:

  Коли він закінчується, користувачеві потрібно лише вибрати число з картинки (капча). Гроші зараховуються на сайті, який відвідали з’являється позначка «Сайт переглянутий», вибирайте інші майданчики.

 • Розділ тестів.
 • За проходження тестів платять близько 10 копійок, теж не дуже вигідно. До того ж на них йде більше часу. В тестах не перевіряють знання користувачів, а пропонують зайти на сайт рекламодавця і знайти там відповіді на задані питання. У розділі тестів вас чекає такий же список:

  Також зліва показаний розмір винагороди за проходження тесту. Після його відкриття ви побачите невеликий опис і кнопку для переходу на сторонній ресурс. Там потрібно знайти відповіді на питання:

  Нічого складного, але це не просто відвідування, тут доводиться витрачати більше часу. Деякі рекламодавці ще змушують дивитися відео або щось скачувати, при проходженні тесту.

 • Платні завдання.
 • Ніж довго возитися з тестами або отримувати пару копійок за серфінг, краще виконувати завдання, там оплата куди вище:

  Виконувати замовлення не важко, коли визначитеся, що саме готові зробити (реєстрація, кліки, вступ в групу), потрібно відкрити завдання і подивитися докладні вимоги. Рекламодавці у вільній формі описують умови виконаної роботи:

  У цьому простому прикладі пропонується пройти реєстрацію, з цим ви впораєтеся. Після виконання необхідно відправити логін.

  З рекламного рахунки можна насолодитися азартом в простій грі КНБ. Змагаються з реальними людьми, отримуйте виграші на баланс, з якого можна виводити гроші.

  Реферальна система Raymoney

  Партнерська програма на Raymoney підтримує 3 рівня. Відрахування залежать від активності, чим вище рейтинг, тим більше відсотків нараховується з витрат і доходів залучених користувачів:

  За кожного запрошеного учасника виплачується по 30 копійок на рахунок рекламодавця і простий рахунок. Додаткові бонуси роздають при досягненні різних успіхів. Приміром, зібравши 100 рефералів, ви отримуєте по 10 рейтингу і голосів:

  Для рефоводов цей сайт підходить ідеально. По-перше, умови партнерської програми вигідні. По-друге, зараз на букс зареєстровано трохи менше 10 000 учасників.

  Багато хто ще не чули про Raymoney, тому ви зможете запросити їх в систему. Якщо не захочете довго чекати надходження прибутку, просто продавайте рефералів на біржі.

  Кращі способи набору рефералів допоможуть вам отримати максимум прибутку з партнерки.

  Виведення грошей з Raymoney

  Заробите на продаж рефералів, отримаєте відсотки по партнерській програмі, або виконайте завдання, в будь-якому разі зможете вивести гроші. На вибір тут доступно тільки 2 способи це Webmoney і Payeer:

  Мінімум потрібно виводити 1 рубль, максимальна сума залежить від рейтингу. Перед тим як замовляти виплату у особистому кабінеті потрібно вказати номери гаманців.

  Адміністрація проводить акції для рекламодавців і рефоводов. Проявляйте активність, отримуйте призи.

  Поки Raymoney не може конкурувати з більш популярними і розвиненими поштовиками, але передумови до цього є.

  Перші користувачі подібних систем зазвичай стають Топовими рефоводами, а іноді їм також пропонують посаду модератора. Пройдіть реєстрацію, багато часу це не займе, а сайт стане у нагоді для різних цілей.

  Біржа рефералів Raymoney

  На поштовику вигідна партнерська програма, але щоб отримати від неї прибуток, потрібно чекати, поки реферал запрацює пристойні гроші. Багато користувачів не хочуть втрачати час і продають своїх рефералів на спеціальній біржі. Сенс у цьому є, але треба знати і про зворотній бік медалі.

  Реф. система на Raymoney багаторівнева, тому запрошені користувачі можуть створити пасивний дохід. З їх рефералів теж будуть надходити гроші, а передбачити, хто буде активно запрошувати нових учасників, практично неможливо. Зараз на біржі понад 500 рефералів:

  Деякі вкладаються в розвиток власної реферального мережі. Витрачати гроші на активних користувачів теж можна, але в цьому треба розбиратися. Обов’язково повинні перевірятися відгуки в записі, активність, наявність рефералів і стіна продавця. Всю необхідну інформацію покупцям надають:

  Можете спробувати побудувати мережу рефералів через біржу, але грошей на це доведеться витратити багато. Як варіант, деякі скуповують дешевих новачків і сподіваються, що хто-небудь з них буде активним. Такий підхід теж працює, але є ризики даремно спустити всі свої гроші.

  4 способи набрати рефералів на Raymoney

  Зробити кликовый спонсор пасивним джерелом прибутку можна і без біржі. Для набору великої команди у своїй мережі використовуються різні способи. Коментарі в соц. мережах та на блогах, приносять мало користі. Щоб рефералів приходило багато, краще вибрати один з цих методів:

 • Завдання на інших почтовиках.
 • Аналогів у РэйМани багато, кожен з них підходить для запуску завдання по залученню рефералів. З’явився букс відносно недавно, тому на ньому мало зареєстрованих користувачів. Багато хто вже користуються цим способом, завдання на поштових спонсорах з’являються все частіше:

  Оплату рекламодавці ставлять мінімальну, тому ви легко складете їм конкуренцію. Важливо у вимогах вказувати, щоб виконавець проявив активність. По-перше, він може втягнутися в роботу. По-друге, його простіше буде продати через біржу.

 • Дешева реклама.
 • В інтернеті пропонується багато недорогої реклами. Найбільш дешеві варіанти приносять мотивовану трафік, тобто люди отримують гроші за перегляд. Саме така аудиторія і потрібна, щоб будувати реф. мережа на почтовиках. За сущі копійки ви зможете прорекламувати свою партнерську посилання:

  • Skinver (1 долар 1000 повідомлень за скайпам користувачів);
  • Teaser (20 рублів за 1000 показів банерів в браузері);
  • Surfearner (50 рублів за 1000 унікальних переглядів баннера);
  • Jetswap (багато різної реклами, за 0.7$ можна залучити 1000 відвідувачів);
  • TAK (рекламна мережа, оплата за клік, сума встановлюється в режимі аукціону).

  Є багато інших сервісів, які пропонують найдешевші ціни на рекламу. До речі, ви можете замовити її і на моєму сайті. Цільова аудиторія мого блогу підходить, а в верхній частині сайту знаходиться рекламна рядок. Натисніть на неї, побачите розцінки і зможете за пару хвилин додати своє посилання.

 • Відео на Ютубі.
 • Безкоштовний спосіб, для нього буде потрібно попрацювати один раз і потім довго отримувати вигоду. Відео на самому популярному відеохостингу збирають тисячі переглядів, глядачі теж можуть стати рефералами. Тільки не записуйте один довгий ролик, краще створити серію відеороликів з різними темами. Як показує практика, короткі відео дивляться більше.

 • Форуми.
 • На будь-яких сайтах, де можна поділитися своєю інформацією, можна розміщувати реферальні посилання. Єдине «але» – потрібно писати якісний, грамотний текст, щоб модератори не видалили запис. Використовуйте кращі SEO форуми, на них є розділи, присвячені заробітку в інтернеті. Напишіть інструкції, огляди, секрети, фішки, перерахуйте способи набору рефералів. Загалом, створіть цікавий матеріал, тоді встановлена в ньому реф. посилання не буде видалена.

  Професіонали знають, що самий прибутковий спосіб заробітку на будь-якому поштовому клієнті – це створення реферального мережі. Велика команда активних виконавців і рекламодавців забезпечує пристойний дохід і робити для цього нічого не потрібно. Сам я цим займаюся, статистикою поділюся трохи нижче.

  Raymoney відгуки про сайт

  Коли сайт платить мало, у користувачів з’являються сумніви, а не розлучення. Відгуки Raymoney з’являються мало не кожен день, тому що зараз поштовик активно розвивається. Деякі користувачі висловлюють негативне думка, але воно рідко чимось обґрунтовано.

  Зазвичай люди скаржаться на низьку прибутковість. Ще б пак, це ж не брокер Форекс, щоб приносити мільйони. Поштовики створюються спеціально для новачків, на них робота найпростіша. Позитивних відгуків все ж більше і це не дивно, проект чесний:

  Перед тим як розповідати про якому-небудь сайті, я сам ним користуюся. Букс Raymoney не виняток, з нього я вже отримував виплати і неодноразово. Гроші приходять, виплати затримують, додаткові комісії не списують:

  выплата с raymoney

  Дивно, але вивчаючи відгуки Raymoney я помітив, що деякі люди вважають проект пірамідою. Нібито він закриється, коли припиниться потік грошей. Це не піраміда, а кликовый спонсор. Тут рекламодавці створюють завдання, виконавці їх виконують. Партнерська програма створена лише для інтересу для партнерів, які рекламують проект.

  Скільки можна заробити на Raymoney?

  Всіх, хто цікавиться цим питанням, я попереджаю. Серфінг і тести ніколи не принесуть нормальні гроші. Новачкам краще сконцентруватися на виконанні доручень. Досвідчені користувачі збирають з завдань від 200 рублів на добу. Знову ж відзначимо, гроші не великі, робота для новачків.

  Стаття про те, як забезпечити хороший заробіток на кліках, допоможе збільшити доходи виконавцю.

  Сам я користуюся різними поштовими спонсорами, але не виконую завдання, а строю реферальні мережі. В цьому мені допомагає блог, на нього заглядають люди, які шукають віддалену роботу. З RayMoney я почав співпрацювати не так давно, тому низькі показники щодо:

  Поступово збільшується кількість рефералів, разом з цим зростає і загальна сума заробітку. Новачкам варто займатися виконанням завдань, колись я теж так заробляв. Паралельно з цим, потрібно нарощувати реферальну мережу, тоді з’являться перспективи розвитку.

  Відео урок по заробітку з Raymoney

  Вивчати корисну інформацію щодо статей не завжди зручно, деяким користувачам треба показувати і розповідати, що саме необхідно робити. Далеко не у кожного є знайомий, який покаже, куди натискати, чим краще займатися і як замовляти виплати. В моєму відео уроці все докладно пояснюється:

  Проект RayMoney Ru дійсно приносить прибуток, це не піраміда, адміністрація чесно виплачує гроші користувачам. Ні про яку халяви мови не йде, щоб отримувати дохід, доводиться багато працювати. Пам’ятайте, сайт створений для новачків, тому тут мільйони ніхто не заробляє.

  Заробіток Биткоинов на серфінгу і кліках такий же простий, тільки курс крипто валюти постійно зростає, що робить його більш вигідним.

  Кому потрібно легко заробити без вкладень і довгого навчання, поштовий спонсор RayMoney точно стане в нагоді. Кількість доступних завдань збільшується постійно, на сайті з’являється щось нове, такими чесними сайтами треба користуватися, а тепер ви знаєте про нього все і можете почати роботу прямо зараз.