Онлайн-сервіс «Социос»: огляд + покрокова інструкція для новачків

Зміст

 • Програма «Социос»
 • Як працює майданчик «Социос» ?
 • Як отримати свій перший дохід на майданчику «Социос»?
 • Які завдання дають учасникам на проекті «Социос»?
 • Розцінки за виконання завдань і способи для виведення зароблених грошей
 • Переваги роботи в соціальних мережах разом з «Социосом»

Сучасні люди міцно прив’язані до інтернету. Кожен середньостатистичний чоловік, який проживає в розвинених країнах, хоч раз в день заглядає в мережу. Особливою популярністю користуються соціальні мережі.


На цих сайтах люди заводять нових знайомих, обговорюють новини, діляться певним досвідом, рекламують товари і послуги і т. д. Простіше кажучи, соцмережі – це віртуальна майданчик де можна не тільки відпочити від повсякденних турбот і поділитися життєвими труднощами, але і побудувати успішний бізнес в інтернеті.

У цій статті ми познайомимося з досить перспективною електронним майданчиком – «Социос», де завжди знайдеться вигідна робота для студентів, домогосподарок та інших користувачів всесвітньої павутини, зацікавлених в отриманні доходу не виходячи з затишних апартаментів власного житла.

Спочатку обговоримо питання соціального ваги. Він є у кожної людини в реальному та віртуальному житті. Як показує практика, ці показники часто не збігаються, але при цьому людина відчуває певне задоволення від досягнень у мережі.

Наприклад, тихий сусід навпроти ніколи не привертав увагу товариства, зате в інтернеті він – справжня зірка, з яким бажають подружитися тисячі користувачів.

Природно, він живе віртуальним життям і мало звертає уваги не сусідів та інших людей, що оточують в реальному житті. А ось інша людина, що має гідну повагу в суспільстві намагається уникати спілкування в мережі, і це відбувається з двох причин:

 • немає інтересу до соціальних мереж, що обґрунтовується певним страхом залишитися непоміченим або невизнаним у віртуальному світі;
 • немає часу на спілкування в інтернеті або просто людина не вміє користуватися даними ресурсами.

У будь-якому випадку, соціальний вага важливий для кожного, адже його можна легко досягти в інтернеті. Навіщо це потрібно і, причому тут «Социос» ми зараз розповімо!

Програма «Социос»

Програма «Социос» створена в 2011 році (дата реєстрації спільноти). Ця площадка дозволяє кожному користувачеві, зацікавленій в отриманні регулярного доходу в соцмережах, вести прибуткову діяльність і підвищувати свій віртуальний авторитет.

Дистанційна робота в інтернеті доступна кожному, головне мати профіль на одній із соціальних мереж з чотирьох запропонованих:

 • Твіттер;
 • Фейсбук;
 • ВКонтакте;
 • Instagram.

Якщо користувач зареєстрований на всіх майданчиках одночасно, шанси на отримання високого доходу збільшуються моментально!

Як працює майданчик «Социос» ?

Творець електронного майданчика грамотно продумав діяльність «Социоса». Підрахунок та аналіз проводиться з використанням API соцмереж, на основі даних з особистих профілів зареєстрованих користувачів. Таким чином, виробник сайту гарантує прозорість системи і конфіденційність даних.

Для виключення всіляких маніпуляцій і накруток «Социосе», розробники ретельно утримують в таємниці алгоритм дій та формулу успіху. Простіше кажучи, тут по-справжньому передбачений чесний заробіток в соціальних мережах без вкладень.

Як отримати свій перший дохід на майданчику «Социос»?

Як ми вже говорили, віддалена робота для студентів на дому, а також для користувачів будь-якої іншої вікової категорії, пов’язана з соціальними мережами.

Щоб почати трудову діяльність у даному напрямку, необхідно пройти реєстрацію на електронному майданчику, після чого на вказану адресу електронної пошти надсилається лист. У ньому публікується посилання, пройшовши по якій, користувач автоматично підтверджує реєстрацію.

Далі, новий учасник «Социоса» потрапляє в особистий кабінет. Наступні дії:

 • У особистому кабінеті необхідно підключити соціальні мережі, де є зареєстрований профіль.
 • Натискаємо кнопку «порахувати социос», після чого видається інформація про особистому соціальному вазі учасника в соцмережах.
 • Тепер переходимо до «Суперпозиції». Користувачі-замовники можуть натиснути кнопку «моя суперпозиція», після чого програма автоматично присвоїть новий статус. Майданчик «Социос» дарує кожному новачкові першу суперпозицію, що дозволяє автоматично встати в чергу. Після цього, користувачеві може надійти завдання, виконання якого дає можливість підвищити власний социос.
 • Отримавши завдання, користувач повинен прийняти його (протягом двох діб) і приступити до виконання. Якщо не зробити цього, грошові кошти відправляється користувачеві, що створив дане замовлення, тобто, учасник програми залишається без доходу.
 • Завдання виконується в соціальних мережах на сторінці замовника, через особистий аккаунт.
 • Які завдання дають учасникам на проекті «Социос»?

  Завдання досить легкі, з ними впорається кожен користувачів соціальних мереж: поставити коментар, лайк на сторінці замовника, додати в друзі зазначеного користувача, зробити репост опублікованій запису і т. д.

  Дистанційна робота на «Социосе» дуже проста, для виконання завдань не обов’язково мати певні знання та досвід. Такий заробіток нерідко вибирають підлітки, адже регулярно «засиджуватися» в соцмережах і отримувати за це прибуток – відмінна можливість поєднувати приємне з корисним! Також рекомендуємо вивчити «Заробіток в мережі через Skype».

  Розцінки за виконання завдань і способи для виведення зароблених грошей

  Мінімальна вартість однієї роботи – 30 рублів, тобто, за виконання нескладного завдання, користувач заробляє дану суму. Якщо на сайті багато учасників, робота може приходити регулярно. Іноді надходять замовлення вимірюються в десятках і якщо швидко їх виконувати, буквально за невеликий період часу можна заробити досить хороші гроші!

  Фінансові транзакції на майданчику «Социос» здійснюються через популярну грошову систему «Яндекс Гроші». При поповненні особового рахунку знімається невелика комісія (Вебмані і Ківі 6%, Яндекс – 5.5%, з банківських карт – 3.5%).

  Висновок зароблених коштів можливий при наявності мінімальної суми на особистому рахунку – 150 рублів і більше. Якщо учасник поставив на висновок суму, що перевищує 1000 рублів, програма здійснює автоматичну перевірку (до 2-х діб).

  При виведенні грошей з майданчика, також знімається невелика комісія:

  • на банківські картки – 2.8%, але не менш 30 рублів;
  • на Яндекс гаманець і банківський рахунок – 1% від суми;
  • також можна поповнити рахунок мобільного телефону (знімається 4% за переказ).

  На проекті також діє агентська винагорода, що передбачає оплату 5% від суми, що виводиться.

  Можливо, вас також зацікавлять сайти для заробітку грошей, лютий 2017 виплати на Яндекс Гроші, Webmoney, Payeer!

  Переваги роботи в соціальних мережах разом з «Социосом»

  Користувачі інтернету часто цікавляться: як заробити гроші у вільний час – додатковий заробіток без вкладень. Проект «Социос» цілком цікавий для учасників соціальних мереж, які бажають отримувати регулярний дохід за виконання простих завдань.

  Можливо, багато громадян, що мають постійну роботу в реальному житті, так само розглянуть цю пропозицію, адже додаткова можливість заробітку не завадить нікому!

  Ну а тепер давайте розглянемо переважні характеристики електронного майданчика «Социос»:

  • доступність, відсутність потреби певних знань і навичок;
  • необмежену кількість завдань – необмежені суми заробітку в мережі;
  • проект може бути використаний не тільки як додаткове джерело прибутку, але і як основний, що особливо підходить для користувачів соціальних мереж, не мають можливості працювати в реальному режимі (студенти, матусі в декреті, учні старших класів, жителі віддалених населених пунктів, інваліди тощо);
  • завдяки активності на ресурсі, можна відмінно підвищувати власний социос;
  • віртуальний соціальний вага додасть впевненості в реальному житті.

  «Социос» – порівняно молодий проект, з кожним днем набирає популярність серед користувачів інтернету. Якщо вам дійсно цікаво попрацювати в соціальних мережах і підвищити особистий соціальний вага, поспішіть пройти реєстрацію на новій електронному майданчику, де можна не тільки добре заробляти, але і вести активну віртуальну життя!