Онлайн ставки на шахи

Зміст

  • Ставки на шахи в букмекерських конторах
    • Де сьогодні зробити ставки на шахи?

Інтелектуальні ігри вже давно прирівнюють до окремого спорту, а найкраще тому доказ – шахи.


Багато хто не відносять гру до спорту, можна скільки завгодно сперечатися з цього приводу, але в ній все одно змагаються за перемогу 2 гравця. Без певного таланту перемагати точно не вийде, плюс допомагає досвід.

Онлайн ставки на шахи використовуються істинними шанувальниками цієї настільної гри. У неї є кілька різновидів, які відрізняються лише часом, отводимым на партію.

У класичному форматі ніяких обмежень немає, тому у букмекерів найчастіше використовується саме така гра.

Ставки на шахи в букмекерських конторах

Гросмейстери не часто зустрічаються за ігровий дошкою, регулярні змагання не проводяться. Тим не менш, у букмекерських конторах повно подій (малозначущих).

Єдине подія, що привертає найбільше уваги – це чемпіонат світу. Складається він лише з однієї гри, в якій зустрічається чемпіон і претендент.

Як правило, букмекери пропонують поставити гроші на одного з учасників.

Крім цього, можуть запропонувати різні парі:

  • подвійний шанс;
  • переможець у додатковій партії;
  • нічия;
  • фора.

Крім чемпіонатів, величезна кількість ставок приймається при проведенні гран при (комерційні турніри). Зазвичай в них бере участь 10 гравців, змагання проходять по колу, лінії швидко збільшуються.

Букмекери частіше пропонують довгострокові ставки, тобто ще до запуску турніру, пропонують визначити переможця якоїсь зустрічі, нового чемпіона або чинного чемпіона.

Є й інші види ставок на турніри, коефіцієнти зазвичай високі, так як на 100% майже ніхто не може бути впевнений в чиюсь перемогу.

Де сьогодні зробити ставки на шахи?

Букмекерські контори продовжують блокувати, вони офіційно заборонені в Росії. Щоб ця галузь бізнесу повністю не зникла, деяким компаніям пропонують отримати ліцензію і працювати за прозорою схемою. Всім цим займається ЦУПИС, через організацію проводяться всі грошові операції.

Лідирує БК з дозволених в Росії – це Ліга ставок. Після реєстрації та підтвердження паспортних даних можна вносити депозит. Першу ставку дарують безкоштовно (500 рублів).

Ставки на шахи сьогодні тут пропонуються наступні:

Як вже говорилося, турніри проводяться не так часто, але доступні події є майже завжди. Як раз зараз у Нью-Йорку проводиться матч за звання чемпіона світу 2016 року.

У ньому бере участь явний аутсайдер і фаворит, тому коефіцієнти сильно різняться:

Ймовірність перемоги Карякіна є, але не така висока. Коефіцієнт за його перемогу високий, до того ж можна скористатися додатковими парі.

Якщо поставити 1000 рублів на Карлсена, виграш складе всього 1200 рублів, а якщо аналогічну суму поставити на його супротивника, з’являється шанс збільшити суму ставки в 8 разів:

Хто добре розбирається у шахах, знає техніку гри спортсменів, стежить за новинами і просто насолоджується професійною грою, може скласти вірний прогноз.

Букмекерська контора 888 також дозволена в Росії і в ній новим гравцям дається по 2000 рублів на першу ставку.

До всього потрібно ставитися серйозно, якщо підійти до ставок на шахи без знань і навмання поставити гроші, ризики будуть високими. Як в інших видах спорту, необхідно будувати прогнози, прислухатися до думки експертів і стежити за життям учасників турніру.