Онлайн трансляція на Ютубі з Hangouts

Раніше для запису інтерв’ю, роликів і онлайн трансляцій використовувався Skype.


Це був справжній прорив, у людей відкрилася нова можливість, але час йде і технології вдосконалюються. Не багато знають, що можна через YouTube Hangouts точно також робити загальні трансляції відразу з декількома учасниками.

Онлайн трансляція на Ютубі з Hangouts набагато зручніше і простіше, ніж групові діалоги в Скайпі.

Одне з основних переваг, це автоматичне вирівнювання звуку. У кожного учасника трансляції стоять свої налаштування мікрофону, але Google зробить так, щоб їх голос був однакової гучності.

Як використовувати в Ютуб каналі Google Hangouts?

За допомогою цього корисного інструменту вам навіть не доведеться більше використовувати програми для захоплення екрану, під час запису інтерв’ю.

Через Hangouts за кілька секунд створюється діалог, в нього можна запрошувати скільки завгодно людей, глядачів. Ролики автоматично записуються і розміщуються на каналі.

Щоб їх відразу не змогли подивитися глядачі, достатньо поставити галочку в налаштуваннях. Загалом, це реально зручний інструмент для видеоблогера, розповімо докладніше, як ним користуватися:

 • Переходьте в творчу студію каналу, відкриваєте меню «Прямі трансляції» і потім тиснете «Все трансляції». Відкриється сторінка, де обов’язково потрібно вказати її назву. Можна додавати опис, теги, вказати час закінчення і використовувати розширені налаштування:
 • На цій же сторінці вибирається доступ до трансляції і записаним роликам. Відкритий доступ дозволяє всім підключитися до трансляції і потім дивитися запис. Ставити доступ за посиланням або взагалі його обмежити, вирішуйте самі. Під цим полем потрібно виставити тип трансляції «Швидка». Все готово, натискаємо кнопку для початку прямого ефіру:
 • Відкриється нове вікно, де ви зможете включити камеру, мікрофон, стежити за кількістю глядачів та виконувати інші налаштування. Під зображенням знаходиться зелена кнопка, щоб почати трансляцію, тисніть на неї, щоб почати ефір:
 • У верхній частині на панелі інструментів є значок користувача з плюсом. По ньому запрошуються люди трансляцію. Отримаєте спеціальну посилання і відправляйте її іншим людям будь-якими способами або ж просто додайте їх електронні скриньки:
 • Спілкуйтеся, ведіть трансляцію, проводьте інтерв’ю. Додатково нічого робити не потрібно, коли закінчите ефір, зайдіть в відео на своєму каналі, побачите там запис трансляції:
 • Не потрібно Hangouts скачати, програма працює в режимі онлайн і реально допомагає власникам каналів вирішити відразу кілька проблем.

  Спробуйте запустити прямий ефір в обмеженому доступі, самі перевірте доступні функції, протестуйте кожен інструмент і переконайтеся, наскільки тут все зручно.

  Дізнайтеся, які збирають багато відео переглядів на YouTube і домагайтеся популярності.

  Нікому не потрібно розбиратися в Hangouts, що це за програма, просто запустіть ефір через канал і насолоджуйтеся наданими функціоналом.

  Ну а якщо ви постійно запускаєте трансляції, починайте користуватися Periscope, ця соціальна мережа створена спеціально для тих, хто любить збирати глядачів у прямому ефірі.