Online Ogorod — Саджай грядки і заробити без вкладень

Зміст

 • Як посадити грядки на онлайн городі?
 • 5 способів почати гру без вкладень
 • Переваги гри Online Ogorod
 • Виведення коштів з онлайн городу

З-за проблем з грошима, багато людей шукають додаткові джерела прибутку. Хтось навіть замислюється про запуск власного бізнесу. Тільки для цього потрібні величезні вкладення. Тому краще скористатися економічними іграми. В них запускається віртуальний бізнес і іноді для цього взагалі не потрібні інвестиції.


Саджай грядки і заробити без вкладень на Online Ogorod, новій грі з вигідними умовами. На цьому сайті не використовуються платіжні бали, тому залучати рефералів не потрібно. З лютого (старт проекту) з гри було виплачено майже 85 000 рублів, обсяг постійно збільшується, тому що проект цікавий.

Як посадити грядки на онлайн городі?

Гроші в грі надходять з продажу овочів, вирощених на віртуальних грядках. Продукція різна, коштує недорого, окупаються вкладені гроші за 10-29 днів. Про те, як стартувати на сайті без вкладень ми розповімо нижче, а зараз давайте розглянемо, як здійснюється ігровий процес.

Стеж за моніторингом кращих ігор з виведенням грошей 2017, я постійно перевіряю різні проекти і розповідаю про найкращі, тільки після отримання грошей.

Починається все з купівлі грядок. Користувачам пропонується 9 видів культур, ціна у них відрізняється, так само як і інші характеристики:

Умови вигідні, витративши 50 рублів на посадку моркви, вже через 23 дні ви отримаєте свої гроші назад в сріблі. Частина коштів виводиться, частина використовується для розвитку городу. Час від часу потрібно відвідувати аккаунт, щоб збирати продукцію. Вона не псується, тому поспішати нікуди:

Потрібно натиснути всього одну кнопку, щоб віднести на склад овочі. Далі необхідна продаж продукції. Які продукти у вас не залишалися на складі, за 100 штук ви отримаєте по 1 срібній монеті. Прибуток 50 на 50 ділиться між балансами для покупок і виводу:

Деяким гравцям цього достатньо, щоб заробляти гроші в грі. Збираєте кошти на балансі для виводу та замовляйте виплати. Про те, як ігрова валюта обмінюється на реальні гроші, розповідається нижче.

5 способів почати гру без вкладень

Прибутковий онлайн город приносить дохід і без поповнення балансу. Адміністрація проекту пропонує гравцям кілька способів отримати срібло, не використовуючи форму для внесення депозиту.

Грайте без вкладень, використовуючи ці способи:

 • Вітальний бонус. Кожному зареєстрованому учаснику нараховується по 1000 срібла, щоб він міг купити перші грядки безкоштовно. Це тимчасова акція, але вона вже продовжена на рік вперед:
 • Серфінг сайтів. Зазвичай цим способом заробітку користуються через кликовые спонсори. У грі за відвідування сайтів платять сріблом, винагороди невеликі, зате завжди багато доступних сайтів:
 • Щоденні бонуси. Раз в 24 години користувачам роздають до 100 срібла. Для гри, де найдешевші грядки коштують 100 срібла, це дуже щедрий подарунок. Зібрав 2-3 бонусу і вистачає на покупку лука:
 • Партнерська програма. Балів на сайті немає, але залучати рефералів можна для заробітку без вкладень. Приходять відсотки з 3х рівнів рефералів, а також нараховуються бонуси за переходи по партнерському посиланню. Прибуток також розподіляється 50 на 50 між двома балансами. Для швидкого створення великої команди, використовуйте способи набору рефералів:
 • Бонус Вконтакте. В розділі з бонусами пропонують вступити в групу ВК ігри Онлайн Город. За це дарують грядку буряків, вона коштує 1000 срібла (або 10 рублів):
 • Починаючи без вкладень, ограничиваешься від ризиків. Зібравши всю халяву на сайті, можна зі старту почати збирати багато овочів. З їх продажу половина надходить на висновок, тому реально отримати виплати.

  Переваги гри Online Ogorod

  В огляді даного проекту хотілося б розповісти і про інші плюси гри. Приємно здивували додаткові бонуси, передбачені за поповнення балансу. Новачкам зараховують більше при першому депозиті, а також передбачені бонуси за поповнення через Payeer (там можна використовувати карти, інші платіжки, номери телефонів і інші способи оплати):

  Як бачите, в подарунок ще дається кілька грядок. Чим більше сума, тим солідніше бонуси. З городу на автоматі йде прибуток, тільки не поспішайте відразу все виводити. З балансу для виведення вигідно міняти срібло на баланс для покупок. За такий переклад отримуєш на 10% більше:

  Тисячі гравців на сайті Online Ogorod відзначають і інші плюси. Рефоводам доступні екстрені виплати, чуйна підтримка, стабільні виплати і багато іншого. Проект з’явився не так давно, у ньому ще обов’язково буде з’являтися щось нове.

  Виведення коштів з онлайн городу

  На відміну від багатьох інших ігор, на цьому сайті пропонують багато способів виведення коштів. Крім популярних платіжних систем, пропонують перекази через мобільних операторів або прямо на банківську карту. Якщо відповідного варіанту не знайдете, вибирайте Payeer, до того ж там найнижча комісія:

  Балів в грі немає, але є невелике обмеження. Щоб виплати стали доступними, потрібно внести на баланс 10 рублів або заробити 1000 срібла через серфінг. Можна і не враховувати це обмеження, так як сума не серйозна. Приходять гроші без проблем, мінімальна сума для виплат на Payeer всього 1 рубль:

  выплата online-ogorod

  При використанні інших способів виведення, умови змінюються. Наприклад, при переказі грошей на картку VISA, мінімалка стане 250 рублів, а комісія 7%+50 рублів (при виведенні на Payeer стягується тільки 1%).

  Подобається займатися віртуальним сільським господарством? Використовуй ТОП 10 ферми з виведенням грошей, створюй відразу кілька джерел прибутку.

  На Онлайн Городі можна заробляти нітрохи не менше, ніж на продаж реальних овочів. Ця гра швидко набирає популярність, а якщо є можливість почати з нуля, то чому б нею не скористатися? Закуповуйте грядки, збираєте продукцію, виводите реальні гроші.