Оновлення в гру Taxi Money за червень 2016

Чесні і хороші проекти завжди оновлюються і стають більш зручними чи отримують нові функції.


У грі Таксі Мані я зареєстрований більше року і виводжу з неї понад 10 000 рублів щодня. Кожен може заробляти стільки ж, але доведеться попрацювати або непогано вкластися.

З цієї статті ви дізнаєтеся про 6 нововведень на Taxi Money за червень 2016. Оновлення торкнулося відразу декількох розділів, і всі вони порадували користувачів.

Найголовніше, що тепер без працевлаштування можна братися за замовлення. Але і дрібні зміни теж давно просили внести досвідчені користувачі.

Що змінилося на Taxi Money?

Зовсім недавно закінчилася акція «Літо 2016», при якій продавався ексклюзивний автомобіль, а також лунали різні бонуси.

За червень адміністрація внесла деякі зміни в гру, вони торкнулися:

 • Рейтингу міста – він тепер поділяється на ліги. У кожній лізі за 100 користувачів (в лізі компаній їх 20). Всередині ліг є дивізіони, в них також по 100 учасників. Чим вище активність, тим вище місце в лізі. Обнуляються показники на початку кожного місяця.
 • Доступу до замовлень – більше не потрібно купувати ліцензію, щоб виконувати роботу в місті. Є тільки одне обмеження за халтуру. При переході в розділ, де можна отримати замовлення, відображаються всі автомобілі, з яких це можна зробити. Там же показується загальна кількість замовлень.
 • Чорного списку – його так не вистачало користувачам, щоб заблокувати настирливих спамерів і тих, хто постійно щось пропонує. Можна обмежити відправлення повідомлення користувачам, перейшовши на їх сторінку і під аватаркою вибравши відповідний пункт. Також просто потім можна прибрати людину з НС:
 • Зміни резюме – раніше не було можливості внести зміни в резюме, тепер її додали. Відредагувати його можна зі списку резюме, пробуйте змінювати вміст, щоб перевірити, які з них швидше приймають в компанії.
 • Зміни назв компанії – дрібниця, хоча багато просили додати таку функцію. Назва компанії можна змінювати скільки завгодно разів, але тільки за гроші. Робиться це через налаштування компанії:
 • Повідомлень у компаніях – їх тепер можна змінювати. Доступна функція власникам компанії. Якщо випадково відправили не те або допустили в тексті помилку, просто відредагуйте повідомлення або зовсім його видаліть.
 • Гра Таксі Мані впевнено набирає обертів, стає ще цікавіше і прибутковіше. Активність розробників, це найкращий доказ того, що проект буде існувати ще дуже довго.

  Ви вже знаєте, що з’явилася гра Taxi Dice — новий проект від Таксі Мані? У ній можна примножувати зароблені гроші.

  Деякі оновлення не суттєві, однак, кожна дрібниця робить сайт більш зручним. Вже зараз у грі зареєстровано понад 330 000 користувачів і з кожним днем цифра зростає. Не пропустіть можливості заробити на такому цікавому проекті.