Оплата за реєстрацію на Wmmail

Зміст

  • Завдання з реєстраціями за гроші
    • Реєстрація без активності
    • Реєстрація з активністю

Почати заробляти в інтернеті можна володіючи мінімальним запасом знань. Ви вмієте проходити реєстрацію на сайтах? Цього вже достатньо, для старту.


Потрібно лише зареєструватися на почтовиках і шляхом виконання завдань, отримувати прибуток реєстрації на різних сайтах.

Оплата за реєстрацію на Wmmail найвища, тому краще користуватися саме цим кликовым спонсором. Варто відзначити, що даний тип завдань є одним з найпопулярніших, тому роботи багато.

Потрібні гроші? Відкривайте профіль на Wmmail і починайте виконувати легші завдання.

Завдання з реєстраціями за гроші

В системі Wmmail є два розділи з завданнями, в яких ви знайдете роботу за реєстраціями. Реєстрація з активністю або без неї – сильно відрізняються. Якщо активність не потрібна, значить, вам потрібно лише відкрити акаунт у зазначеному сайті.

Якщо потрібно активність, значить, потрібно виконати ще дещо-яку роботу. Наприклад, в умовах може бути зазначено, що після реєстрації потрібно залишити коментар, заповнити свою анкету, пройти пару рівнів в грі і так далі.

Реєстрація без активності

Оплата за такий варіант завдань нижче. Натомість, ви набагато швидше виконаєте поставлене завдання і зможете приступити до іншої.

регистрация без активности

Легких завдань тут багато, нерідко навіть інструкція не потрібно, щоб виконати умови рекламодавця.

Ось просте завдання, де потрібно проходження реєстрації на певному сайті. У звіт потрібно лише надіслати логін.

Реєстрація з активністю

На виконання додаткових дій після проходження реєстрації іде багато часу, але за витрачений час і сили, вам заплатять понад винагороду:

регистрация с активностью

Яку саме активність необхідно проявити після реєстрації, рекламодавець вказує в описі:

Ось чудовий приклад. Щоб виконавець отримав 10 центів, йому потрібно пройти реєстрацію, зібрати бонус і пограти в 20 ігор. На це піде небагато часу, а в звіті потрібно надати лише ID створеного профілю. Аналогічних завдань тут багато, та й оплата може бути в рази більше.

Заробіток на проходження реєстрацій підходить не тільки новачкам. Досвідчені користувачі також можуть цим користуватися. Припустимо, якщо у вас є багато ЅІМок, ви можете використовувати заробіток на симкартах. А завдання, в яких підтверджується номер телефону, оплачуються набагато вище.